Nerazzurri w reprezentacjach

7 czerwca 2009 | 12:29 Redaktor: Paweł Świnarski Kategoria:Ogólna2 min. czytania

Poniżej przedstawiam raport z występami Nerazzurrich w reprezentacjach.

Argentyna - Kolumbia 1:0

Drużyna Diego Armando Maradony pokonała Kolumbię 1:0 dzięki bramce Diaza. Javier Zanetti pojawił się na boisku na początku drugiej połowy zmieniając Fernando Gago. Nicolas Burdisso w 83 minucie zmienił Carlosa Teveza. Ivan Cordoba cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Szwecja - Dania 0:1

Drużyna Larsa Lagerbacka uległa Duńczykom 1:0. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył w 22 minucie Kahlenberg. Zlatan Ibrahimovic zaliczył 90 - minutowy występ. Ibra miał 2 dobre okazje na zdobycie bramki.

Rumunia - Litwa 1:0

Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Ciprian Marica. Christian Chivu, kapitan Rumuni grał przez 90 minut.

Serbia - Austria 1:0

Serbowie pokonali Austriaków dzięki bramce w 7 minucie Milijasa. Dejan Stankovic rozegrał 90 minut. W 82 minucie otrzymał żółtą kartkę.

Włochy - Irlandia Północna 3:0

Mistrzowie Świata pewnie pokonali Irlandię Północną. Swój debiut w reprezentacji zaliczył Davide Santon (90 minut).

Brazylia - Urugwaj 4:0

Bramki dla Canarinhos zdobywali: Dani Alves, Juan, Luis Fabiano i Kaka. 90 minut rozegrał Julio Cesar. Maicon całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.