Wygrana Kamerunu, błąd Onany

9 stycznia 2022 | 23:24 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Jakiś czas temu wydawało się nam, że Puchar Narodów Afryki nie będzie miał większego znaczenia dla sympatyków Interu. Po zakontraktowaniu Andre Onany z ciekawością będziemy jednak śledzić przebieg tego turnieju.

Dzisiaj byliśmy świadkami wielkiego otwarcia kontrowersyjnej imprezy, a w pierwszym meczu wystąpiła oczywiście reprezentacja Kamerunu. Popularne Nieposkromione Lwy wygrały z zespołem Burkina Faso 2:1, lecz akurat nowy nabytek Nerazzurrich mógł mieć po końcowym gwizdku mieszane odczucia.

Onana nie popisał się przy bramce dla rywali. Golkiper minął się z lecącą futbolówką, czym zdecydowanie ułatwił zadanie strzelcowi. Na szczęście dwa trafienia Aboubakara z rzutów karnych uratowały skórę bramkarza.