CAMPIONI 2021

 

Steven Zhang: To trofeum to owoc naszej pracy

13 stycznia 2022 | 09:44 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W Mediolanie długo czekano na pojawienie się prezydenta Zhanga, więc kiedy ten zawitał już do Włoch, to piłkarze zadbali, aby dodatkowo uprzyjemnić mu ten pobyt. Chińczyk miał okazję podnieść w górę kolejne trofeum podczas swojej prezydentury.

- To dla nas naprawdę wyjątkowy moment. Jesteśmy zachwyceni. Drużyna zagrała świetny mecz, jesteśmy liderem tabeli, a to trofeum to owoc pracy zarówno trenera, jak i piłkarzy. Jestem zadowolony z wyniku. Trofeum zdobyte w tych trudnych czasach dla piłki nożnej dodaje nam bodźców.

- To wszystko zasługa ciężkiej pracy, którą wykonaliśmy w ciągu ostatnich sześciu lat. Chciałbym zadedykować to zwycięstwo wszystkim fanom Interu na całym świecie i wszystkich, którzy pracują na rzecz klubu. To oni pchają ten projekt do przodu.

Źródło: Inter TV

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 13 stycznia 2022 | 12:54   

Te 6 lat to trochę za dużo powiedziane bo od 2 lat to nasi dyrektorzy stają na głowie żeby radzić sobie z trudną sytuacją do której po cześć Chińczycy doprowadzili

vlodek2532

vlodek2532 13 stycznia 2022 | 14:52   

Sami Chińczycy do tego nie doprowadzili a raczej covid i chiński rząd, który zablokował inwestycje w Chinach. Nie mniej to co trzeba powiedzieć, że Cobra i Conte wzorowo dobrali graczy latając skład za klika mln €. Inzaghi kontynuuje te ruchy chociaż moim zdaniem z trochę słabszym rezultatem.

Rzecz warta zaznaczenia, Conte potrafił z każdego zrobić piłkarza spełniającego dana rolę na boisku. Nawet Eriksen zaczął grać z tyłu gdy zrozumiał o co chodzi.

Przed nami chyba jeszcze lepsze czasu. Podpisany Onana, pewnie podpiszemy Zakarie i Gintera. Może uda się wyciągnąć tanio Kostica. Zawsze możemy też liczyć na spadek dziadów z Cagilari i wykup Nandeza taniej. (edycja 2022.01.13 14:54 / vlodek2532)

HeyaMakumba

HeyaMakumba 13 stycznia 2022 | 16:37   

No nie wiem czy Zakarie uda się podpisać coraz dłuższa kolejka się po niego ustawia. Ostatnio czytałem o zainteresowaniu Man Utd.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich