Kluby pytają o Inzaghiego?

14 stycznia 2022 | 11:07 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

O ile zatrudnienie Simone Inzaghiego początkowo mogło i faktycznie budziło pewne wątpliwości wśród kibiców Interu, tak jego dotychczasowa praca przekonała już chyba wszystkich niedowiarków. Pod wrażeniem dokonań Włocha są też kluby zagraniczne, które podobno sondują możliwość ewentualnego zakontraktowania szkoleniowca.

Znany z często nieprzychylnej prasy w stosunku do Nerazzurrich dziennik Corriere dello Sport poinformował, że agent Inzaghiego miał odebrać telefony z Atletico Madryt i Manchesteru United. Rozmowy nie miały formalnego telefonu i miały raczej na celu wybadanie gruntu przed podjęciem ewentualnie konkretniejszych działań.

Tymczasem w Mediolanie ani myślą rozstawać się ze swoim trenerem. Co więcej, trwają zaawansowane rozmowy nad nowym kontraktem i znaczącą podwyżką dla 45-latka. Po zakończeniu sezonu powinniśmy spodziewać się oficjalnego zamknięcia tej sprawy.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

mariozzzz

mariozzzz 14 stycznia 2022 | 13:02   

Wont z dala od Szymona

krychu339

krychu339 14 stycznia 2022 | 17:38   

Dla mnie akurat to był praktycznie pewniak po zwolnieniu Conte. Osobiście, byłem pod wrażeniem pracy Inzaghiego już od kilku sezonów. Jeszcze żeby tak SMS-a wyjąc z Lazio.

SeaVent

SeaVent 14 stycznia 2022 | 18:14   

Przyszla koza do woza :D

KawaOpole

KawaOpole 14 stycznia 2022 | 18:22   

Narazie mega pozytywne zaskoczenie
Podwyżka tak ale za wyniki

W bonusie za mistrza śmiało można mu wpisać 2,3 banki (edycja 2022.01.14 18:23 / KawaOpole)

master

master 14 stycznia 2022 | 22:31   

Ten kto kwestionował po odejściu Conte zatrudnienie Inzaghiego przed i po jego zatrudnieniu moim zdaniem jest osobą której opinie są nic nie warte, teraz po osiągnięciu sukcesów przed 2-3 miesiące jest guru. Brak słów na wyobraźni kibicóww tej sytuacji. Oglądając Lazio grające ładniej od Interu że składem wartym ... 1/3 i budżetem płacowym wartym tyle samo bić się o te same cele co Conte w I jego sezonie u nas to mistrzostwo większe niż scudetto na koniec obecnego sezonu dla Interu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich