Angielska bitwa o Ivana Perisicia

16 stycznia 2022 | 12:57 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery

Prasa na Wyspach jest przekonana, że trwa właśnie pojedynek pomiędzy Tottenhamem, Chelsea i Arsenalem. Wymienione zespoły mają w planach ściągnięcie w swoje szeregi Ivana Perisicia.

Ostatnie wydanie Daily Mirror poinformowało, że Ivan Perisic dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Występom Chorwata przyglądali się przedstawiciele londyńskich zespołów, czas jednak płynie, a zawodnik nadal nie wybrał nowego pracodawcy.

Na początku stycznia w prasie pojawiły się doniesienia, że Antonio Conte chciałby ponownie pracować z wahadłowym na stadionie Tottenhamu Hotspur, jednak nie wiadomo nic pewnego o ewentualnych negocjacjach. Perisic był już za to bliski decyzji o przeniesieniu się na Stamford Bridge, jednak ofertę Chelsea próbuje jeszcze przebić Arsenal, który ze względu na kontuzje znalazł się pod ścianą i pilnie potrzebuje poszerzyć ławkę.

Według powyższych doniesień wydaje się bardzo prawdopodobne, że już w tym roku zobaczymy występy Ivana Perisicia na angielskich boiskach, pytanie tylko, która część Londynu najbardziej spodoba się 32-latkowi. Z drugiej strony niektóre portale, jak thechelseachronicle.com, twierdzą, że Chorwat może mieć jeszcze nadzieje na pozostanie w szeregach mistrza Włoch i z tego powodu nie śpieszy się z decyzją.

Źródło: thechelseachronicle.com, tbrfootball.com

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich