Tylko remis w Bergamo

16 stycznia 2022 | 19:49 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje2 min. czytania

Mecz niewykorzystanych okazji i świetnych interwencji bramkarzy. Pomimo wielu szans żadnej drużynie nie udało się zmienić wyniku spotkania i ostatecznie byliśmy świadkami bezbramkowego remisu.

7' D'Ambrosio chciał wyłożyć piłkę Sanchezowi, ale Palomino zdążył uprzedzić napastnika Interu.

16' Niecelny strzał głową w wykonaniu Dzeko.

26' Znakomita szansa zmarnowana przez Sancheza. Chilijczyk znalazł się w dogodnej sytuacji w polu karnym, lecz Musso efektownie obronił jego uderzenie.

34' Bardzo niecelny strzał Dzeko zza pola karnego.

37' De Roon dostał żółtą kartkę.

39' Handanovic złapał piłkę po strzale głową Pessiny.

42' Żółta kartka dla Brozovicia.

45' Koniec pierwszej połowy.

47' Handanovic obronił strzał Freulera.

49' Świetna okazja dla Atalanty i wielka interwencja Handanovicia, który powstrzymał Pessinę. To powinien być gol.

51' Niecelny strzał głową w wykonaniu Dzeko.

59' Dzeko oddał mocny strzał z ostrego kąta, ale Musso wybił piłkę na rzut rożny.

62' Żółta kartka dla Calhanoglu.

66' Świetne wejście Dzeko w pole karne i dogranie do Darmiana, lecz Pezzella ofiarnie uprzedził rywala.

67' Potrójna zmiana w Interze. Vidal, Dumfries i Correa za Calhanoglu, Darmiana i Sancheza.

71' Dumfries zgrał piłkę do Dzeko, lecz Bośniak z bliskiej odległości przeniósł futbolówkę nad poprzeczką. Zmarnowana dobra okazja.

76' Musso obronił strzał Vidala. Po chwili piłka wylądowała pod nogami D'Ambrosio, który oddał jednak niecelny strzał.

78' Miranchuk zmienił Pessinę.

79' Pasalic bliski szczęścia po strzale głową.

80' Demiral oddał niecelny strzał głową.

81' Muriel wyszedł sam na sam z Handanoviciem po prostym błędzie Bastoniego, lecz kapitan Interu ponownie skutecznie interweniował.

82' Demiral skiksował w dogodnej sytuacji.

82' Lautaro zmienił Dzeko, De Vrij zastąpił Bastoniego.

84' Żółta kartka dla Palomino.

86' Piccoli zmienił Muriela.

87' Handanovic obronił strzał Pasalicia.

89' W świetnej sytuacji znalazł się D'Ambrosio, lecz strzał Włocha nie znalazł drogi do bramki Atalanty. Zmarnowana okazja.

90' Zappacosta zmienił Pasalicia.