CAMPIONI 2021

 

Farris: Żałujemy zmarnowanych okazji

16 stycznia 2022 | 23:33 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Simone Inzaghi słynie z tego, że bardzo intensywnie bierze udział w meczach swojego zespołu i nie inaczej było podczas spotkania z Atalantą. Opiekun Interu po końcowym gwizdku stracił jednak głos, stąd do pomeczowych wywiadów został oddelegowany jeden z jego asystentów - Massimiliano Farris.

- Przynoszę najlepsze życzenia od Inzaghiego, przynajmniej to próbował przekazać mi gestami. Nie doszedł do siebie po środowym meczu, więc poprosił mnie, żebym przyszedł i z wami porozmawiał.

- Staraliśmy się budować akcje od tyłu i utrzymywać przy piłce, ponieważ mieliśmy za sobą 120 ciężkich minut, a nie jest łatwo mierzyć się z Atalantą, nawet będąc świeżym. To był dobry mecz, jesteśmy zadowoleni z tego występu, ale równocześnie żałujemy, ponieważ mieliśmy szanse na zgarnięcie kompletu punktów.

- Szanujemy ten wynik. Atalanta zaprezentowała się świetnie, ale Inter także udowodnił, że jest świetnym zespołem. Naszym zamiarem jest utrzymywanie się przy piłce, ale nigdy nie chcemy, aby to posiadanie było sterylne.

- Dybala? Jesteśmy zadowoleni i szanujemy naszych napastników. Wiele nam już dali i mają jeszcze więcej do zaoferowania.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich