CAMPIONI 2021

 

D'Ambrosio: Rezultat jest sprawiedliwy

16 stycznia 2022 | 23:48 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Danilo D'Ambrosio rozegrał dziś 200. mecz ligowy w koszulce Interu. Obrońca mógł uczcić jubileusz golem, ale ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Oto co po spotkaniu powiedział defensor Nerazzurrich.

- Chciałem umieścić piłkę przy bliższym słupku, bramkarz już wybiegał z bramki. Żałuję że nie udało się strzelić gola. 

- Mecz był wyrównany. Atalanta miała spore braki kadrowe, ale potrafiła zagrać na swoim normalnym poziomie, to zespół o bardzo jasno zdefiniowanym stylu. Zawsze wychodzimy na boisko wygrać, lecz rywale mają taki sam cel. Z tego powodu jestem zdania, że to punkt zdobyty, przeciwnicy zagrali bardzo dobrze. Rezultat jest sprawiedliwy.

- Jestem dumny z tych dwustu gier, jednak zawsze celuję jeszcze wyżej i staram się być coraz lepszy. Na koniec kariery liczysz trofea, nie mecze. Spróbuję dorzucić coś jeszcze do gabloty.

- Nie możemy odpuścić pucharowego starcia z Empoli, świetnie idzie im w lidze. W tych rozgrywkach także chcemy zajść do finału.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

smerf1600

smerf1600 17 stycznia 2022 | 00:13   

Oj Ambroży nie spodziewałbym sie po Tobie że dasz ciała w takich dobrych sytuacjach jak dziś, zwłaszcza to sam na sam. No szkoda ale ogólnie zagrał dobre zawody


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich