CAMPIONI 2021

 

Ginter skreślony w Borussii? Transfer już zimą?

18 stycznia 2022 | 12:23 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Do niedawna Matthias Ginter stanowił nieodłączny element podstawowej jedenastki Borussii Monchengladbach, lecz decyzja o nieprzedłużaniu wygasającej umowy zmieniła dotychczasowy stan rzeczy. Czy dyrektorzy Interu zostaną zmuszeni do zmiany strategii wobec reprezentanta Niemiec?

Według niepotwierdzonych informacji 27-latek miał być jednym z głównych celów transferowych Beppe Marotty na letnie okienko. Niemiec dołączyłby do ekipy czarno-niebieskich na zasadzie wolnego transferu. Zamieszanie powstałe przy okazji jednoznacznej deklaracji Gintera o zakończeniu przygody z obecnym klubem może jednak spowodować, że Borussia spróbuje sprzedać gracza jeszcze w trakcie bieżącego mercato.

Cena nie powinna być zaporowo, gdyż mówi się o 5 mln euro, ale nie wiadomo, czy Włosi zdecydowaliby się na udział w rynkowej licytacji. Temat możliwej sprzedaży Gintera pojawił się po ostatniej kolejce, kiedy piłkarz usiadł na ławce rezerwowych w meczu z Bayerem Leverkusem. Był to pierwszy tego typu przypadek w obecnym sezonie, gdyż wcześniej Niemiec grał wszystko od deski do deski, z wyłączeniem przerwy na chorobę.

Dodatkowo Borussia zdecydowała się na transfer dodatkowego środkowego obrońcy. Do zespołu dołączył Marvin Friedrich z Unionu Berlin.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 18 stycznia 2022 | 14:01   

Brać!

Garon_92

Garon_92 18 stycznia 2022 | 14:37   

Mały koszt solidne wzmocnienie warto choć teoretycznie mamy dobra defensywę. Dać 3 do 5 mln jak się by udało go ściągnąć to już na przyszły sezon mielibyśmy gracza który z miejsca by zastąpił de vrija którego można y sprzedać czyste zysku

DonPietro

DonPietro 18 stycznia 2022 | 15:31   

Gdzieś było wcześniej, że na zimowe okno jest 15 mln, więc brać. Mały koszt, reprezentant kraju i dobra altenartywa dla aktualnej pierwszej trójki.

galica13

galica13 18 stycznia 2022 | 17:09   

serio, 15 mln warto? jak za parę miesięcy za free XD

DonPietro

DonPietro 19 stycznia 2022 | 09:28   

15 mln jest na okienko, a tak jest w wyżej to trzeba by wyłożyć 5 mln.

No lepiej dać tą piątkę niż jakby mieli nam go sprzątnąć sprzed nosa. No chyba, że już mają wszystko dogadane i będzie za pół roku.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich