CAMPIONI 2021

 

Arrivabene: W lutym porozmawiamy z Dybalą

18 stycznia 2022 | 21:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Afera Dybalagate od kilku dni elektryzuje włoskie dzienniki sportowe. Negocjacje w sprawie nowego kontraktu Argentyńczyka utknęły w martwym punkcie, a chłód w relacjach między stronami odczuwalny jest nawet w Mediolanie. Główny zawodnik zresztą nie kryje swojego niezadowolenia z poczynań klubu, czego dowodem było jego zachowanie w trakcie meczu z Udinese.

Tymczasem w Turynie starają się łagodzić sytuację. Dyrektor Maurizio Arrivabene oznajmił, że sytuacja z Dybalą jest pod kontrolą i negocjacje kontraktowe zostaną wznowione w przyszłym miesiącu:

- Zawsze oczekujesz, że drużyna będzie grać dobrze grać i wygrywać, zwłaszcza na własnym terenie. Szczerze, widziałem świetną akcję Juventusu z doskonałą asystą Keana, po ruchu Arthura i finisz Dybali. Powiedziano mi później o tym incydencie (zachowaniu Argentyńczyka po zdobytym golu), ale nie zamierzam komentować reakcji graczy. Byłem zbyt zajęty celebrowaniem bramki.

- Powiedziałem wcześniej, że o kontrakcie porozmawiamy w lutym. To nie tylko Dybala, bo są też umowy Cuadrado, Perina, mistrza Europy Bernardeschiego czy De Sciglio. Mówiliśmy już, że przyjdzie czas na rozmowy z nimi wszystkimi, łącznie z Dybalą. Nie sądzę, aby ktoś wkroczył do akcji i próbował podpisać ich z wolnego transferu. Mamy z nimi doskonałe relacje, są blisko Juventusu i spokojnie zrobimy wszystko, co konieczne w lutym.

Źródło: Sport Mediaset

Polecane newsy

Komentarze: 1

smerf1600

smerf1600 19 stycznia 2022 | 00:09   

Walcz chłopie walcz, wyduś z nich ostatnie ojro, niech potem płacą i płaczą przez długie lata


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich