Sensi jednak zostanie?!

20 stycznia 2022 | 01:31 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Według przedmeczowych doniesień Stefano Sensi miał opuścić pucharowe spotkanie z Empoli i oczekiwać potwierdzenia swojego wypożyczenia do Sampdorii. Ostatecznie Włoch znalazł się w meczowej kadrze i zapisał na swoim koncie trafienie na wagę awansu do dalszej fazy.

Najnowsze raporty sugerują, że operacja z udziałem zawodnika stanęła nagle pod sporym znakiem zapytania. Wszystko ze względu na kontuzję Joaquina Correi.

Jak donosi Sky Sport Italia Inter zamierza chwilowo wstrzymać rozmowy z Sampdorią, aż do momentu poznania szczegółowej diagnozy w sprawie kontuzji Argentyńczyka. Gdyby ta okazała się bardzo poważna, możliwe jest pozostanie Sensiego w Mediolanie. Ostateczna decyzja należeć będzie zapewne do samego zainteresowanego.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 5

smerf1600

smerf1600 20 stycznia 2022 | 02:18   

swoją drogą ciekawe czemu Sensi był tak nisko w hierarchii pomocników kiedy był zdrowy. Czy tak kiepsko wyglądał na treningach czy został skreślony przez Szymona przez te kontuzje. O dziwo od kilku tygodni nie słychać o jego kontuzjach, co dziwi nawet jeśli nie grał w meczach. Zaczęto mówić o jego odejściu i nagle przestał się łamać?

rafal

rafal 20 stycznia 2022 | 08:52   

Jak to przecież wczoraj już 18,36 jechał do Sampy a wszyscy widzieliśmy że w 104 min wszedł na boisko i na dodatek strzelił zwycięską bramkę Pismaki już się gubią co piszą szkoda ich czytać bo to co oni piszą to się nawet kupy du.y nie trzyma

DonPietro

DonPietro 20 stycznia 2022 | 08:53   

Dla mnie powinien zostać. Patrząc, że do aktualnej gry nie pasuje Vecino, Gaga do poziomu zespołów z top5, to Sensi i Vidal, to nasze najlepsze opcje do rotacji.

Kontuzje zaczęły go omijać, więc teraz trzeba mu dać minuty, żeby wskoczył na odpowiedni poziom.

oster

oster 20 stycznia 2022 | 10:09   

Oddać tego Correa do Lazio bo to jest niewypał transferowy pokroju Jao Mario czy Kondogbia...

Rahi

Rahi 20 stycznia 2022 | 23:14   

To, że Sensi od dwóch tygodni nie miał kontuzji, nie znaczy, że go omijają


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich