Latynosi z powołaniami do kadry (akt.)

20 stycznia 2022 | 13:02 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Za kilka dni grupa zawodników Interu opuści klub, aby stawić się na zgrupowaniach kadr narodowych. Chodzi o piłkarzy reprezentujących kraje z Ameryki Południowej, którzy powalczą o paszporty na katarski mundial.

Selekcjoner Argentyny powołał Lautaro Martineza i Joaquina Correę. Wyjazd Tucu stoi jednak pod dużym znakiem zapytania, wszystko zależy od tego, jak poważny okaże się uraz odniesiony w spotkaniu z Empoli.

Alexis Sanchez i Arturo Vidal zazwyczaj wyjeżdżali na kadrę wspólnie, ale tym razem tylko pierwszy z wymienionych opuści Mediolan. Wszystko z powodu zawieszenia pomocnika, który nie będzie mógł zagrać w obu najbliższych meczach drużyny narodowej.

Diego Alonso, czyli nowy trener reprezentacji Urugwaju, nie zrezygnował z usług Matiasa Vecino. 30-latek znalazł się w szerokim (bo aż 50-osobowym) gronie piłkarzy ,,zarezerwowanych" na najbliższe spotkania Los Charruas.

Aktualizacja

Joaquin Correa nie stawi się na zgrupowaniu reprezentacji z powodu urazu. W jego miejsce został powołany Maximiliano Meza z meksykańskiego Monterrey.

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 5

oster

oster 20 stycznia 2022 | 14:38   

Lautaro? Correa? Oni z taką grą jak w tym sezonie to nawet do naszej reprezentacji by nie dostali powołania... ta reprezentacja Argentyny coraz słabsza jest...

Maul

Maul 20 stycznia 2022 | 17:07   

Oster, ale Ty jesteś oderwany od rzeczywistości. Potrafisz tylko krytykować zamiast spojrzeć obiektywnie na to, że obecnie taki Lautaro to najlepszy argentyński środkowy napastnik. Mówisz, że nie łapałby się do polskiej kadry? Śmieszny jesteś, skoro Martinez jest słabszy tylko od Lewego, bo Milika i Piątka to on zjada.

oster

oster 20 stycznia 2022 | 17:10   

Maul- obejrzyj czasem mecz o zobacz jak gra Lautaro, to taka gorsza wersja Milika bo celność ma jeszcze gorszą niż nasz Arkadio a grę tego Correa to lepiej przemilczeć bo zagrał dwa w miarę dobre mecze przez sześć miesięcy...

Bartek2301

Bartek2301 20 stycznia 2022 | 18:04   

Lautaro to taka gorsza wersja Milika, Lukaku to taka gorsza wersja Piątka, a Barella to taka gorsza wersja Linettego. Jedziemy dalej, zapraszam do zabawy.

inter00

inter00 20 stycznia 2022 | 19:09   

Czyli Sanchez nie wróci zdrowy tfu tfu


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich