Dumfries: Doskonale zintegrowałem się z grupą

22 stycznia 2022 | 21:29 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Ogólna

Kolejną asystę w meczu z Venezią zaliczył Denzel Dumfries. Piłkarz udzielił krótkiego komentarza pomeczowego, w którym mówił, że sobotnia rywalizacja była skomplikowana.

- Jestem tu od kilku miesięcy, ale doskonale zintegrowałem się z grupą. Zarówno na poziomie osobistym, jak i technicznym.

- Venezia zmieniał system gry, by stawić nam czoła. To był trudny mecz, skomplikowany. Najważniejsze jednak, że wygraliśmy tuż przed przerwą.

- Jest ślad zmęczenia, ale będzie chwila przerwy na odpoczynek. Dziękuję kibicom Nerazzurrich. Ich uczucie zawsze mnie bardzo cieszy!

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 6

Oba

Oba 22 stycznia 2022 | 22:15   

Denzel od grudnia jest kozak i zamyka papy niektórym specom od transferów.

domi

domi 22 stycznia 2022 | 22:49   

O niego też się bałem, ale w sumie myślę że skoro nie ma na imię Joaquin to nie trzeba było.

inter00

inter00 22 stycznia 2022 | 22:51   

Na razie nasz najlepszy transfer, potrzebował trochę zgarnia i zaklimatyzowania się ale teraz na prawdę możemy być z niego zadowoleni. Oby tak dalej panie Denzel

smerf1600

smerf1600 23 stycznia 2022 | 03:09   

Denzel brawo, kolejna asysta. łącznie 3 gole i 5 asyst to naprawde niezłe staty a kosztował tylko 12 czy tam 13 mln. Za to po kontuzji Darmian obniżył loty, jakiś taki bezbarwny choć trzeba pamiętać o jego udziale w golu Sancheza w Supercoppa.

krzysiekfci

krzysiekfci 23 stycznia 2022 | 12:19   

Wiem że zaraz mnie tu zjecie :)ale ja mam zupełnie inne odczucia co do Denzela. Mam świadomość że ma na koncie 3 gole i 5 asyst, ale mi osobiście ciężko się go ogląda, widząc że ma w meczu tyle okazji żeby wystartować po skrzydle by dostać piłkę na dobieg a tego nie robi, jak by się bał i najczęściej gra do tyłu lub do najbliższego partnera, tak mega pojaźliwie i bezpiecznie. Oprócz tego jego podania lub wrzutki są w znacznej większości "na pałę". Ilość okazji w meczu jakie sobie stwarzamy maskuje trochę postawę Denzela. Wg mnie albo jest mocno ograniczony albo ma takie wytyczne od Simone (w co wątpię).

No ale nie ma co marudzić, ogólnie jest dobrze, mamy zespół który ma szeroką paletę możliwości atakowania więc jeden za wszystkich wszyscy za jednego :)

hawk247

hawk247 24 stycznia 2022 | 11:48   

Zawsze miał renomę gracza który braki techniczne nadrabia bieganiem i robotą. Kreuje liczby, dobrze dogrywa więc można przymknąć oko na resztę. Forza Denzel


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich