Eriksen trenuje z Ajaxem

25 stycznia 2022 | 17:55 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Christian Eriksen nie odpuszcza w walce o powrót do profesjonalnej piłki. Ostatnie doniesienia medialne mówiły, że Duńczyk był już nawet po słowie z Brentford, jednak póki co nie znajdują one potwierdzenia.

Aktualnie pomocnik przebywa w Holandii, gdzie w najbliższych dniach będzie trenował z młodzieżową drużyną Ajaksu. Wygląda na to, że upłynie jeszcze trochę czasu, zanim ponownie zobaczymy go na murawie. 

Eriksen skomentował swój pobyt w Amsterdamie w rozmowie z oficjalną stroną klubu.

Jestem szczęśliwy, że mogę tu być. Znam ludzi pracujących w Ajaksie, to dla mnie powrót do domu, spędziłem tu sporo czasu. Mogę korzystać ze wszystkich obiektów, a treningi z Jong Ajax pozwalają mi na uczestnictwo w zajęciach grupowych na wysokim poziomie. W tym momencie nie mógłbym być w lepszym miejscu. Chcę jak najszybciej wrócić do formy, aby w nowym klubie móc od razu pokazać się z jak najlepszej strony.

Źródło: football-italia.net

Polecane newsy

Komentarze: 3

Pepesz1908

Pepesz1908

25 stycznia 2022 | 19:27

Dajcie już spokój z tym gościem. Było minęło. Nic szczególnie godnego rozpamiętywania.

ester

ester

25 stycznia 2022 | 21:19

A ja uważam, że taki news to nic złego. Wielu sympatyków interesuje się co się dzieje z Eriksenem zwłaszcza, że odszedł w takich a nie innych okolicznościach i mimo wielu przeciwności i trudności wielu liczyło na jego dobra grę po ciężkim okresie i zmianie trenera.

turbocygan

turbocygan

26 stycznia 2022 | 06:29

Ja też zawsze z chęcią przeczytam news o moim przyjacielu Krystianku


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich