CAMPIONI 2021

 

Gosens: Już nie mogę się doczekać

27 stycznia 2022 | 22:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

To już oficjalne. Robin Gosens został nowym zawodnikiem Interu. Niemiec zdecydował się na występy z numerem 18 i ma już też za sobą pierwszy wywiad dla klubowej telewizji. Wcześniej zawodnik postanowił jednak oficjalnie pożegnać się z dotychczasowym klubem.

W emocjonalnym wpisie na Instargramie mogliśmy przeczytać:

- Minęły ponad cztery lata, odkąd przybyłem do Atalanty jako nieznany młodzieniec. Ten klub dał mi możliwość gry w Serie A i pewność siebie, by wzrastać jako zawodnik, a przede wszystkim mężczyzna. Od pierwszej minuty dawałem z siebie wszystko dla tej koszulki, a Bergamo zawsze pozostanie dla mnie i mojej rodziny wyjątkowym miastem. Przeżyłem tam niesamowite chwile, znalazłem przyjaciół na całe życie i urodził się też tam mój syn.

- Dlatego dziękuję kibicom, którzy zawsze mnie wspierali. Dziękuję kolegom z drużyny, którzy pomagali mi rozwijać się na każdym treningu. Dziękuję personelowi, który we mnie wierzył i dziękuję klubowi, który dał mi możliwość gry w tej świetnej lidze. Jednak w piłce nożnej są możliwości, które trafiają się tylko raz, dlatego jestem bardzo szczęśliwy, mogąc podpisać kontrakt z Interem. Mam nadzieję, że docenicie moją pracę i wysiłek. Cześć, Robin.

Podczas oficjalnej prezentacji Gosens porozmawiał też z reporterem Inter TV:

- Jestem bardzo dumny, ponieważ trafiłem do jednego z największych klubów w Europie i nie mogę się już doczekać początku. Rozmawiałem z trenerem wczoraj wieczorem za pośrednictwem wideo. Wyjaśnił, czego ode mnie oczekuje, a ja przekazałem mu kilka moich pomysłów. Naprawdę chcemy razem pracować.

- Niemieccy mistrzowie pisali historię tego klubu i mam nadzieję, że pójdę w ich ślady. Przyjechałem tu z wielkimi ambicjami i pragnę kontynuować dobre, niemieckie tradycje w Interze.

Źródło: Instagram / Inter TV

Polecane newsy

Komentarze: 2

inter00

inter00 28 stycznia 2022 | 08:45   

Mam nadzieje że rozwiniesz u nas skrzydła i będziesz grał jeszcze lepiej niż w Atalancie a już w Atalancie było dobrze. Forza Robin!

shakurspeare

shakurspeare 28 stycznia 2022 | 13:07   

pryma sort swytr


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich