CAMPIONI 2021

 

Barella: W przeszłości sympatyzowałem z Interem

28 stycznia 2022 | 11:50 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna

Nicolo Barella udzielił wywiadu dla InterTV. Piłkarz Interu poruszył między innymi temat swojej przeszłości oraz przywiązania do Interu. Oto, co miał do powiedzenia.

- Urodziłem się w Pirri i niedługo później przeprowadziłem się z rodzicami do Sestu. Jestem bardzo związany z tamtymi rejonami i dumny z mojego pochodzenia. Język sardyński? Używam go, kiedy nie chce być zrozumiany przez innych (śmiech, przyp. red.). Możesz osiągnąć naprawdę wiele w swojej karierze, ale nigdy nie zbliżysz się do tego, co zrobił Gigi Riva dla Cagliari. Kiedy powiedział mi, że mnie zna i mi pogratulował, poczułem wielką dumę.

Moim pierwszym klubem poza Cagliari było Como. To był dla mnie ciężki okres, ponieważ spadliśmy z ligi, ale poznałem tam wiele wspaniałych osób, z którymi do tej pory utrzymuje kontakt. Wiele się wtedy wydarzyło, co pomogło mi w rozwoju i mogę jedynie bardzo podziękować całemu Como.

Mój ojciec, kiedy wyjeżdżał do pracy, zawsze przywoził mi komplet strojów klubu z miasta, w którym wtedy się znajdował. Zakładałem je, gdy grałem z nim i kuzynami w piłkę. Jeśli chodzi o Inter, miałem koszulkę Ronaldo i Recoby. Zawsze powtarzałem, że jestem kibicem Cagliari, ale sympatyzowałem też z Interem, ponieważ duża część mojej rodziny to Interiści – powiedział Barella.

Źródło: FcInter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 28 stycznia 2022 | 16:30   

Uwielbiam tego chłopaka tylko szkoda że ostatnio zaczął trochę gwiazdorzyć, ale póki gra dobrze to nie kłuje mnie to w oczy :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich