Zanetti: Jesteśmy zadowoleni z Lautaro

31 stycznia 2022 | 09:36 Redaktor: Michał Salamucha Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Javier Zanetti udzielił wywiadu argentyńskiej stacji Pagina12. Wiceprezydent Interu opowiedział głównie o obecnej sytuacji klubu. Oto jego słowa.

- To bardzo ważny czas dla Interu. Wygraliśmy ligę i Superpuchar, to zasługa naszego trenera i zawodników. Wszyscy tworzą świetną grupę, która zaprowadziła klub do sukcesów. Mentalność drużyny nakazuje jej zawsze wygrywać i stawać się lepszym.

Jestem bardzo zadowolony z Lautaro, ponieważ kiedy go kupiliśmy, mieliśmy wizję, która nie skupiała się na natychmiastowych rezultatach, ale na jego rozwoju. Udało mu się to, bardzo dojrzał i chce ciągle stawać się lepszym. Krok po kroku zdobywał swoje miejsce w zespole, a teraz jest punktem odniesienia dla kibiców i kolegów z drużyny.

Kiedy skończyłem karierę, pragnąłem zasiąść w zarządzie Interu. Klub mi zakomunikował, że zostanę wiceprezydentem. Byłem bardzo szczęśliwy, ale jednocześnie wiedziałem, że biorę na siebie olbrzymią odpowiedzialność. Było jasne, że muszę się odpowiednio przygotować i poszedłem na studia, ponieważ nie zajmuje się tylko sportowymi rzeczami i chciałem mieć jak najlepszy obraz wszystkiego, mieć poczucie bycia przydatnym na każdym polu. To piękna praca, ponieważ jest bardzo dużo rzeczy do zrobienia i ciągle się uczę – powiedział Zanetti.

 

Źródło: FcInter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 9

oster

oster

31 stycznia 2022 | 10:00

Lautaro w wieku 24 lat nie na siły zagrać całego meczu lub trener nie może patrzeć na jego kiepską grę i go zdejmuje , typ zagrał JEDEN cały mecz w tym sezonie, słaby jest ten Lautaro taka jest prawda... i nikt go nie chce kupić co okienko to też o tym świadczy że jest słaby i ma kiepsko ustawiony celownik...

kandziak

kandziak

31 stycznia 2022 | 10:15

Jedyne co mu dobrze wychodzi a moze i tez nie bo sedzia nie daje sie nabrac to jego przewracanie sie.

Rahi

Rahi

31 stycznia 2022 | 11:54

Niestety, trzeba go spieniężyć, zanim skończy jak Gagliardini

vlodek2532

vlodek2532

31 stycznia 2022 | 12:52

Już byście wszystkich sprzedali. Chińczyk zawinie hajs z transferu i każe Cobrze znaleźć jakiegoś emeryta bez kontraktu. Tak by się skończyło wytransferowanie Lautaro. Gość jak na napastnika pracuje dużo w defensywie, odbiera często piłki na wysokości połowy boiska, walczy o piłkę. Gdyby popracował nad skutecznością to nikt by nie wspomniał nawet o Lukaku.

PasywnoAgresywny

PasywnoAgresywny

31 stycznia 2022 | 13:01

A może trener zwyczajnie chce rotować napastnikami dlatego go ściąga? Jakoś nie wiadomo aby to Lautaro przeszkadzało i widać że zostawia serducho na boisku. Jak dla mnie gra zgodnie z oczekiwaniami i nie widzę nikogo w naszym zasięgu kto zagwarantowałby lepsze liczby.

mroczny elf

mroczny elf

31 stycznia 2022 | 17:01

Mi się on podoba ale wy byście chcieli liczby hehe podoba mi się to jaki pressing wywiera na obrońców i jego instynkt strzelecki nie ważne jaka piłka to myśli tylko o strzale mimo wszystko jest kotem którego obrońcy nie mogą zlekceważyć

Bartek2301

Bartek2301

31 stycznia 2022 | 19:41

Przecież w lato dawali za niego 70 milionów... Ja tam jednak chcę, żeby został u nas, tylko trzeba ściągnąć dobrą 9 jako uzupełnienie. W pressingu Lautaro jest bardzo dobry.

oster

oster

1 lutego 2022 | 11:29

Bartek2301-jakby tyle dawali to Marotta by pomógł mu się pakować jeszcze tego samego dnia, nikt go nie chciał tak naprawdę...

Bartek2301

Bartek2301

1 lutego 2022 | 20:11

Tak, tak. Marotta sprzedałby w jednym okienku dwóch podstawowych napastników ze zwycięskiej drużyny.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich