Handanović: Ostatni kwadrans do zapomnienia

5 lutego 2022 | 21:07 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Samir Handanović nie napocił się w meczu z Milanem, ale zabójcza skuteczność Rossonerich sprawiła, że dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki. Po spotkaniu kapitan Nerazzurrich udzielił wywiadu InterTV, w którym bronił drużyny przed słowami krytyki.

Wszystko, co wydarzyło się w tym meczu, to nasza wina. Kontrolowaliśmy mecz, graliśmy dobrze, nie pozwalaliśmy rywalom na zbyt wiele. Straciliśmy jednak kilka piłek, a Milan nas za to skarcił. Musimy zacząć myśleć o następnym meczu, nie ma czasu na płacz.

- Ostatni kwadrans jest do zapomnienia, ale wiele rzeczy zrobiliśmy dobrze. Mogliśmy podwyższyć prowadzenie, zespół był silny i odważny, tak jak to ma w zwyczaju. Niestety źle zachowaliśmy się w ostatnich minutach.

- Gramy wiele meczów, trzeba zwracać uwagę na błędy i starać się je eliminować. Ale taka jest piłka - czasem ryzykujesz i nie ponosisz kary, tym razem tak się stało.

Źródło: fcinternews.it