Bergomi: Inter nie umie zabić meczu

7 lutego 2022 | 17:39 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Inter wielokrotnie w tym sezonie pokazywał, że potrafi narzucić rywalowi swoje warunki, ale nie zawsze jest w stanie wycisnąć z tego jak najwięcej. Dyskusja na ten temat ożywiła się po sobotnich derbach, swoje zdanie wyraził choćby Giuseppe Bergomi, który gościł w telewizji Sky Sport.

- Inter jest silny, ale musi narzucić pewien rytm, aby wygrywać. To zespół, który ma trudności z zabijaniem meczów, nie zawsze umie też nimi zarządzać. W derbach, po zmianach, Nerazzurri musieli zacząć grać inaczej, lecz przeciwko Milanowi nie zdało to egzaminu. Z drugiej strony, zmiennicy Rossonerich mieli znaczący wpływ na przebieg rywalizacji.

Były gracz Interu skomentował także decyzję o ściągnięciu z murawy Perisicia.

Jeśli to był tylko skurcz, a nie naciągnięcie, to jako trener kazałbym mu zostać na murawie i kontynuować grę. Jest kluczowy dla Interu, jeśli zdjęcie go nie było nieuniknione, nie zrobiłbym tego.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

Generał Lufa

Generał Lufa 7 lutego 2022 | 21:46   

To już chyba każdy wie i powiedział. Nie trzeba im dowalać bardziej, muszą się wziąć w garść i tyle, sezon toczy się dalej. Po za tym oni wtedy mogli nie wiedzieć czy to skurcz czy naciągnięcie więc po co ryzykować zdrowie zawodnika które rzekomo jest najważniejsze.?? (edycja 2022.02.07 21:46 / Generał Lufa)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich