Powrót najgorszych koszmarów

20 lutego 2022 | 17:06 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Znów bez zwycięstwa, ponownie bez punktów. Inter przed własną publicznością przegrał bardzo ważny mecz z Sassuolo 0:2 i na własne życzenie skomplikował sobie sytuację w tabeli. Bramki dla Neroverdich jeszcze przed przerwą zdobyli Giacomo Raspadori i Gianluca Scamacca.

Pierwsza połowa:

1' Dobry początek gości. Traore oddał strzał obok bramki.

8' Konsternacja na San Siro. Calhanoglu zanotował prostą stratę piłki, która ostatecznie trafiła do Raspadoriego. Napastnik oddał mocny strzał, a futbolówka między nogami Handanovicia znalazł drogę do bramki Interu.

12' Darmian zagrał w kierunku Lautaro, ale Consigli uprzedził napastnika.

16' Nieznacznie niecelna próba z dystansu Calhanoglu.

18' Consigli złapał piłkę po strzale Sancheza.

19' Dimarco oddał bardzo niecelny strzał z dystansu.

25' Świetne dogranie od Barelli i pudło Lautaro, lecz sędzia dopatrzył się spalonego.

26' Dramat Interu! Traore dograł piłkę do osamotnionego Scamakki, a ten głową podwyższył prowadzenie gości.

31' Consigli efektownie obronił strzał głową Skriniara.

35' Kolejna udana interwencja bramkarza Sassuolo. Tym razem z dystansu uderzał Gagliardini.

38' Jest źle, a mogło być beznadziejnie. Na szczęście strzał Berardiego zatrzymał się na poprzeczce bramki Interu.

43' Indywidualna próba i nieudane wykończenie Perisicia.

45' Boczna siatka po mocnym uderzeniu Kyriakopulosa.

45+2' Koniec pierwszej połowy.

Druga połowa:

46' Zmiany w obu zespołach. Dumfries za Darmiana, Dzeko za Gagliardiniego, Tressoldi za Arhyana.

49' Raspadori z żółtą kartką.

58' Consigli wygrał pojedynek oko w oko z Dzeko.

59' Żółta kartka dla Muldura.

61' Niecelna próba Berardiego.

63' Consigli wybronił strzał głową autorstwa Dzeko.

68' Niecelna główka De Vrija. Piłka nad poprzeczką.

70' Defrel i Matheus Henrique zmienili Scamaccę i Frattesiego.

72' Lautaro z najbliższej odległości nie zdołał wepchnąć piłki do bramki. Zmarnowana znakomita okazja na gola.

73' Nieznaczna pomyłka Raspadoriego. To mógł być koniec meczu.

76' Consigli łatwo złapał piłkę po strzale głową Dzeko.

78' Vidal zastąpił Calhanoglu, D'Ambrosio zmienił Perisicia. W Sassuolo Harroui zastąpił Traore.

79' Handanovic do spółki ze Skriniarem uratowali sytuację po próbie Raspadoriego. Po chwili nieznacznie pomylił się Berardi.

86' Żółta kartka dla D'Ambrosio.

89' Peluso zmienił Berardiego.

90+4' De Vrij posłał piłkę do siatki po wrzutce od Vidala, lecz radość Interu nie trwała zbyt długo. Sędzie anulował gola z powodu zagrania ręką Dimarco.

90+7' Koniec meczu.

***

Inter - Sassuolo 0:2 (0:2)

Gole: Raspadori 8, Scamacca 26.

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 37 Skriniar, 6 De Vrij, 32 Dimarco; 36 Darmian (2 Dumfries 46'), 5 Gagliardini (9 Dzeko 46'), 23 Barella, 20 Calhanoglu (22 Vidal 78'), 14 Perisic (33 D'Ambrosio 78'); 10 Lautaro, 7 Sanchez.
Rezerwowi: 21 Cordaz, 97 Radu, 11 Kolarov, 13 Ranocchia, 38 Sangalli, 42 Casadei, 47 Carboni, 88 Caicedo.
Trener: Simone Inzaghi.

SASSUOLO (4-2-3-1): 47 Consigli; 17 Muldur, 5 Ayhan (44 Ruan 46'), 21 Chiriches, 77 Kyriakopulos; 16 Frattesi (97 Matheus Henrique 70'), 8 Maxime Lopez; 25 Berardi (13 Peluso 89'), 18 Raspadori, 23 Traoré ( 20 Harroui 78'); 91 Scamacca (92 Defrel 70').
Rezerwowi: 24 Satalino, 56 Pegolo, 4 Magnanelli, 6 Rogerio, 7 Oddei, 11 Ciervo, 15 Ceide.
Trener: Alessio Dionisi.

Komentarze: 33

Kacpi26tv

Kacpi26tv

20 lutego 2022 | 17:09

Fajnie jak by w miarę możliwości inzhagi wpuścił by chociaż jednego młodego z primavery w tym meczu jak już są na ławce żeby go przetestować jeśli będziemy mieli dobry wynik

20 lutego 2022 | 18:40

Błagam lukaku wróć do nas i pogadaj z Lautaro. Idźcie na kawę na boisku i w ogóle i spraw żeby argentyński Milik znowu zaczął strzelać

Pepesz1908

Pepesz1908

20 lutego 2022 | 18:45

Nie wiem czy da się w jakikolwiek sposób jeszcze bronić Samira. Tak jak pisałem już nie raz-chłop łapie tylko to co leci w niego. Chociaż w tym meczu nawet to nie wyszło. Doceniam to co zrobił dla Interu, ale dość już. Facet musi grzać ławę

SINDBADSZYDERCA

20 lutego 2022 | 18:52

Frattesi i Scamacca bardzo pozytywnie.

Darkos

Darkos

No chyba nic dzisiaj nie gra - zaczynając od bramki a kończąc na ataku. Słabo, oj słabo

rafal

rafal

20 lutego 2022 | 18:53

W tej pierwszej połowie nie było Bramkarza obrony pomocy i ataku po prostu nie było niczego Dramat i trzeba się cieszyć że nie jest trzy zero tylko dwa do przerwy

Kacpi26tv

Kacpi26tv

20 lutego 2022 | 18:54

Czemu wystawiamy dimarco na środek obrony jak on się nie nadaje na środek. w Veronie grał jako wahadłowy

20 lutego 2022 | 18:55

W przerwie Dżeko za Lautaro. Dumfries za Darmiana i jakoś trzeba przekabacić Brozo za Hakana bo inaczej tego nie widzę

20 lutego 2022 | 19:37

W drugiej części zeszłego sezonu Dimarco grał na obronie.

Paulo82

Paulo82

20 lutego 2022 | 19:39

I jak tam, przedłużenie umowy z Inzaghim już podpisane? Mamy my w ogóle jakąś ławkę czy nie? Po co ta Primavera, skoro grają emeryci z importu?

20 lutego 2022 | 19:44

Już chyba nawet uznano, że lepiej tego nie oglądać dalej...
1. Samir, to na dzisiaj chyba nie jest nawet poziom Serię A. Niech już do końca sezonu gra Radu. Przynajmniej sprawdzimy czy jest do rywalizacji z Onaną czy lepiej sprzedać.
2. Dimarco to nie jest środkowy obrońca. Wiem, że gra tam z musu (a przynajmniej mam taką nadzieje) ale już lepiej tam dać DD albo cofnąć Darmiana.
3. Co się stało z zawodnikami podczas przerwy noworocznej? W grudniu każdy w formie a teraz mało kto wygląda jakoś.

Mam nadzieję, że trener ma na to jakiś pomysł, bo trzeba się czym szybciej przełamać.

Z Sassoulo najbardziej mi się podoba Raspadori i Lopez. Scamacca ok. Walczy, bramka zdobyta ale tyłka nie urywa.

mroczny elf

mroczny elf

20 lutego 2022 | 19:55

Jak ktoś powie że Inter popełnia błędy to go wyśmieje oni tak grają haha a czemu mi się wynik podoba bo pokazuje to jak gramy wynik wynikiem punkty punktami ale to co gra Inter to tragedia zero stylu żadnego zgrania itp. po prostu tragedia

Kacpi26tv

Kacpi26tv

Handa do końca sezonu wypad na ławkę. nawet kosztem straconych bramek niech do końca sezonu broni radu błagam. Handa jest nikim obecnie i przez niego jak i przez niektórych trafimy kolejny mecz. Kurwa my nie zasługujemy na te scudetto. Jak takimi meczami można zasłużyć na scudetto jak my tak tragicznie gramy od kilku spotkań.
Lautaro to jest cień zawodnika. Handa się nie nadaje. Głupie decyzję niektórych zawodników. Nie ma w ogóle zgrania w ofensywie jak i w defensywie. Co się z wami stało panowie?
Inzhagi tak na was źle działa czy kto? (edycja 2022.02.20 20:02 / Kacpi26tv)

Kacpi26tv

Kacpi26tv

20 lutego 2022 | 20:05

Wstyd i tyle. Każdy nasz przeciwnik zagrał żebyśmy idealnie odskoczyli w tabeli... Czuje się gorzej niż po derbach

wróbel1908

wróbel1908

Coś się w grze Interu posypało nie wiem czy chodzi o kryzys fizyczny czy mentalny ale coś nie gra i teraz piłeczka po stronie Inzaghiego czy będzie umiał na nowo to ogarnąć. Forza Inter

20 lutego 2022 | 20:06

M A S A K R A Handa i Lautaro dno a reszta źle.

DonPietro

DonPietro

20 lutego 2022 | 20:07

Jedyne co daje nadzieję że zawsze mamy problemy z Sassuolo u siebie. Jakby nawet zagrali tak jak z LFC, to mamy przynajmniej remis.

Może zmęczenie, może coś więcej. Trudno powiedzieć. Oby szybko przeszło i już następny mecz wygrany wysoko. Forza Inter.

rafal

rafal

20 lutego 2022 | 20:09

Brawo Sassuolo i tylko żałuję że nie przegraliśmy cztery do zera przynajmniej To co my gramy od początku roku to jest jakiś kpiny A Simone nie potrafi wyciągnąć nauki z porażek i remisów I zastanawiam się jak my przegrali z Liverpoolem tylko dwa zero czy oni po prostu zagrali z nami na trzydzieści procent swoich umiejętności bo my po prostu jesteśmy tak słabi i daremnie że już nie idzie tego oglądać Oprócz Skriniara to nie ma zespołu bo reszta to jest jakieś nie porozumienie A Zang niech już jedzie do Chin domknąć sprzedaż klubu Arabom

Kacpi26tv

Kacpi26tv

Czemu inzhagi boi się postawić w meczu na młodych tak jak to robi Mourinho w Romie??? Przecież oni mu ostatnio mecz zremisowali. Nie damy rady grać całego meczu jak na gonienie wyniku wpuszczamy dziadków

Bartek2301

Bartek2301

20 lutego 2022 | 20:27

Nie ma Brozo, nie ma Interu. Najgorszy mecz w tym sezonie. (edycja 2022.02.20 20:27 / Bartek2301)

smerf1600

smerf1600

20 lutego 2022 | 20:51

Nie mamy bramkarza, nie mamy napadu, nie ma Brozovicia to nie ma niczego. Won na ławe z tym gołębiarzem na bramce i tym parodystą w ataku za 6 mln rocznie który kopie się sam ze sobą, lepiej wyjdziemy grając Rano w ataku niż z tym pokraką który będzie się przełamywał pół sezony a potem po jakimś farfoclu będzie przepraszał kibiców, wrrrrrrrrrr

KawaOpole

KawaOpole

20 lutego 2022 | 22:39

Wynik fatalny
Gra fatalna - myśmy wogole wyszli na 1 sza połowę???
Ostatnie 4 mecze raptem 1 remis ,2 bramki zdobyte 7 straconych statystyki dno dna
Jest źle
Liczę na mega rehabilitację już od następnego meczu, olać CL pełny Focus na Serie A i jedziemy

banikowy

banikowy

20 lutego 2022 | 23:54

Wszyscy płaczą i mają rację ale czego się spodziewaliście po półtora roku bez konkretnych wzmocnień ale ze sporymi osłabieniami?
Lukaku u nas był kotem i ciągnął grę a przyszedł za niego emeryt który już nie biega (Dzeko) a jak to nie szło to jeszcze ściągnęliśmy kalekę który jeszcze nie zadebiutował od dobrych kilku tygodni...
Generalnie problemem jest brak głębi, pokazał to mecz z LFC i dzisiejszy z Sassuolo.
Zabraklo Brozo i w środku pola kopiemy się po czole.
Fajnie ze chcemy i inwestować w młodzież ale zakupy typu Caicedo czy Dzeko to półśrodki które nas osłabiają zamiast wzmacniać.
Było już nawet wypożyczyć jovicia na te pół roku niż sciagac Caicedo...
Obecnie nic się nie klei, po pierwsze jak zawsze na koniec zimy pojawia się u nas kryzys.
Po drugie kondycyjnie drużyna wygląda słabo.
Po trzecie mamy 12-13 piłkarzy na niezłym poziomie, reszta się nadaje najwyżej na mecze z Salernitana
I po czwarte finansowo leżymy, jesteśmy na etapie dogadywania zmian w pakietach akcji Interu i to nie daje stabilizacji.
Mamy tydzień do poprawy, myślę że z genoa powinniśmy zagrać drugim składem, dać odpocząć Barelli Skriniarowi handzie i hakanowi
Mamy bardzo dobry terminarz i myślę że powinniśmy powalczyć o tego mistrza (przy czym przez wyżej wymienione problemy nie zawiodę się jak będą na 2gim miejscu po 38 kolejkach).

Inter1990

Inter1990

21 lutego 2022 | 06:52

Ręcznik w bramce. Mogę się założyć, że Radu dałby więcej Interowi niż dziadek. Warto miał jaja posadzić na ławie Reine ale Inzaghi to trenerski cykor.

ArturO888

ArturO888

21 lutego 2022 | 09:47

O ile mecz z Milanem można było potraktować jako wpadkę, z Napoli brak szczęścia, porażkę z Liverpoolem po prostu dlatego że to lepszy jakościowo zespół, tak teraz można już śmiało stwierdzić, że w Interze jest kryzys i to dosyć duży.

Prawdę mówiąc, to nie przypominam sobie czasów kiedy Inter miał tak nieskuteczny i kiepski atak jak obecnie. Wystawianie Martineza to chyba wyrządzanie krzywdy jemu samemu. Zresztą Dzeko i Sanchez wczoraj lepsi nie byli. Ciekawe czy Caicedo przez te pół sezonu kiedykolwiek wejdzie na boisko, bo skoro do końca gra Lautaro, który nie jest w stanie trafić nawet do pustej bramki z kilku metrów, to strach pomyśleć w jakiej dyspozycji musi być Kolumbijczyk...tylko po co go tu ściągano w takim razie? Correa natomiast bardzo dobrze zastępuje w zespole Sensiego z zeszłego sezonu, czyli więcej na trybunach niż na boisku. Marazm to chyba słowo które oddaje to co dzieje się w tej formacji w obecnym sezonie.

Pomoc bez Brozowica wygląda...tak jak wczoraj, czyli beznadziejnie. Barella w porównaniu do poprzedniego sezonu, ten ma generalnie bardzo słaby, poza kilkoma meczami, w większości raczej niewiele daje drużynie. Gdyby wczoraj wszyscy grali z takim zaangażowaniem jak Skriniar, bo chyba tylko do niego pretensji mieć nie można, to z pewnością wynik byłby inny.

Co do Sassuolo i graczy o których mówi się, że mogą trafić do Interu. Bardzo dobrze prezentuje się Raspadori i to on powinien być celem nr 1, jeżeli chodzi o ten zespół. Frattesi również zagrał solidnie i dobrze było by w przyszłym sezonie zobaczyć go w Interze. Najwięcej jednak mówi się o perspektywie pozyskania Scamakki. Fakt, zdobył bramkę, ale poza tym raczej niewiele pokazał i w ciągu całego sezonu również więcej ma meczy bezbarwnych niż takich w których jest wyróżniającą postacią. Oczywiście przy takiej impotencji w ofensywie jaką ma obecnie Inter, taki Scamacca pewnie byłby wybawieniem, ale czy to jest zawodnik na którym można opierać swoje sny o potędze, mam wątpliwości.

Wracając do Interu, to całe szczęście, że terminarz jest dosyć "łaskawy" i oby dzięki temu udało się ten kryzys jak najszybciej zażegnać. Wróci Brozovic, Bastoni i to już powinno odmienić oblicze zespołu, na tyle żeby z tymi teoretycznie łatwiejszymi zespołami wygrywać.