Bastoni: Jesteśmy zmotywowani

7 marca 2022 | 16:21 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Przed Alessandro Bastonim i całą defensywą Interu trudne zadanie zatrzymania ofensywnego potencjału The Reds. Włoski defensor wierzy, że drużyna zdolna jest sprostać wyzwaniu i ma nadzieję na odwrócenie losów dwumeczu.

- Wynik pierwszego meczu nie odzwierciedla tego, co wydarzyło się na boisku. Zagraliśmy świetny mecz i przysporzyliśmy Liverpoolowi wielu kłopotów. Obejrzeliśmy spotkanie ponownie i przeanalizowaliśmy nasze błędy. Jesteśmy zmotywowani.

- Mierzyłem się już z czołowymi napastnikami w Europie, jak Cristiano Ronaldo, Karim Benzema czy Vinicius. Salah, Mane i Jota są bardzo mocni, więc będziemy potrzebować ducha zespołu. Ten mecz przyda się nam do poprawy i zwiększenia świadomości własnych cech. Liverpool jest silny w każdym aspekcie, więc musimy być zjednoczeni w eliminowaniu zagrożeń. Postaramy się sprawić rywalom kłopoty jako zespół.

- To będzie świetny mecz. Już latem doświadczyłem angielskich stadionów z reprezentacją. Na szczęście finał na Wembley zakończył się dla nas korzystnie. Teraz ode mnie i od moich kolegów z drużyny zależeć będzie zwiększenie świadomości na poziomie europejskim.

Źródło: inter.it

Polecane newsy

Komentarze: 1

Inter88

Inter88 7 marca 2022 | 20:55   

Bardzo się cieszymy z motywacji zespołu jednakże boisko zweryfikuje wszystko bo liczą się czyny nie słowa.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich