Inter planuje sprzedaż Pinamontiego

10 marca 2022 | 23:15 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Andrea Pinamonti dobrze spisuje się na wypożyczeniu w Empoli. Napastnik strzelił już 9 goli, co jest jego najlepszym wynikiem w seniorskiej karierze. Jednak wiele wskazuje na to, że Inter nie zamierza postawić na 22-latka, a jego solidne liczby chce przekuć w atut na rynku transferowym.

We Włoszech zainteresowanie usługami gracza wyrażają Fiorentina i Torino. Viola szuka wzmocnień pierwszej linii, gdyż latem może stracić Krzysztofa Piątka, który jest tylko wypożyczony z Herthy, a pozyskany zimą Arthur Cabral póki co nie spełnia oczekiwań. W Turynie szykują się natomiast na odejście Andrei Belottiego, choć nie można wykluczyć, iż Pinamonti zostanie włączony w transakcję z udziałem Bremera.

Mówi się także o kontaktach ze strony trzech zespołów zagranicznych. Nicea liczy na to, że powodzenie zagwarantują jej dobre kontakty z Mino Raiolą, czyli agentem piłkarza. W grze o podpis snajpera są także Betis i Valencia.

Nerazzurri mają nadzieję, że zarobią na tym transferze 20-30 mln euro.

 

 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 11 marca 2022 | 08:03   

Szkoda, ma solidny sezon i jeżeli mamy płacić za nowego napastnika z podobnymi liczbami to wolę naszego wychowanka

Rahi

Rahi 11 marca 2022 | 11:35   

Dokładnie. I wydaje się być bardziej pokorny niż nasz drugi gwiazdorek

DonPietro

DonPietro 11 marca 2022 | 20:31   

Nie wiem czemu nie chcą dać mu szansy. Talent ma, dobry sezon, a jeszcze może być lepszy. Mamy stawiać na perspektywicznych Włochów, a jednego chcemy sprzedać.

Zastanawiam kiedy zmieni się to, że nie szanujemy swoich.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich