Onana: Będę płakał odchodząc z Ajaxu

12 marca 2022 | 13:03 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Andre Onana pojawił się w telewizji ESPN, podczas wywiadu zapewnił, że darzy wielkim uczuciem Ajax Amsterdam i bardzo emocjonalnie podchodzi do myśli o rozstaniu z klubem. Obecnie Kameruńczyk pełni funkcję głównego bramkarza lidera Eredivisie, a jego zespół trapi plaga kontuzji golkiperów.

- Przed moją dyskwalifikacją byłem tutaj ważnym graczem. Teraz muszę ponownie pełnić tę rolę. Ale niekoniecznie za wszelką cenę. Klub jest zawsze większy niż poszczególni zawodnicy. Jestem tutaj, aby pomóc zespołowi. Dam z siebie wszystko każdego dnia, na każdym treningu. Mam nadzieję, że swoim wkładem przyczynię się do sukcesów, do których aspirujemy na koniec sezonu.

- W tym klubie stałem się jednym z najlepszych bramkarzy na świecie - wyznał skromnie - Miło o tym pomyśleć. Ale jak zawsze mówię, najważniejsze jest patrzenie w przyszłość. Dlatego dla mnie ważne jest, aby zacząć od tego momentu z dobrymi uczuciami.

- Kiedy opuszczę to miasto, będę płakać. Z pewnością. Myśląc o tym teraz, to już boli. Nie jest łatwo opuścić miejsce, w którym dorastałeś jako człowiek, które mi pomagało. Ten klub był świetny.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

12 marca 2022 | 13:10

Wyznał skromnie XD Do najlepszych mu jeszcze dużo brakuje


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich