Inter gubi punkty. Tylko remis z Torino

13 marca 2022 | 19:45 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Relacje3 min. czytania

Znów nieskuteczni, znów bez wygranej. Nerazzurri nie potrafili odpowiedzieć na zwycięstwa najgroźniejszych ligowych rywali i tylko zremisowali z Torino. Wynik mógł być jeszcze gorszy, ale od porażki podopiecznych Simone Inzaghiego uratował gol Alexisa Sancheza w doliczonym czasie gry.

4' Belotti z oddał mocny strzał obok bramki Interu.

11' Berisha złapał piłkę po strzale Dzeko.

12' Gol dla Torino. Zamieszanie w polu karnym Interu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykorzystał Bremer, który z bliskiej odległości wepchnął piłkę do siatki.

14' Handanović z problemami, ale uporał się ze strzałem Belottiego. Przed dobitką swój zespół uratował Bastoni.

16' Trener Jurić ukarany żółtą kartką za protesty w stronę arbitra.

16' Berisha popisał się udaną interwencją po strzale głową Lautaro.

30' Golkiper Torino ponownie uratował swój zespół. Świetną okazję do wyrównania po strzale głową zmarnował Ranocchia.

31' Żółta kartka dla Bastoniego.

36' Ranocchia powalił w polu karnym Belottiego. Sędzia początkowo nakazał grać dalej, lecz VAR zasygnalizował mu możliwość popełnienia przewinienia przez gracza Interu. Arbiter ostatecznie utrzymał swoją decyzję, chociaż powtórki wskazywały na ewidentny faul gracza Nerazzurrich.

45+1' Mandragora oddał niecelny strzał z dystansu.

45+2' Koniec pierwszej połowy.

46' Gosens i Dimarco zastąpili Perisicia i Bastoniego.

49' Vecino przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale głową.

51' Kontuzjowany Djidji musiał opuścić boisko. W jego miejsce pojawił się Izzo.

52' Dimarco stanął oko w oko z Berishą, lecz znów lepszy okazał się bramkarz Torino.

60' Fatalne pudło Dzeko. Niepilnowany Bośniak oddał niecelny strzał głową po świetnym dograniu od Vecino.

64' Indywidualna akcja Brekalo. Chorwat minął już Handanovicia, lecz Gosens uratował swój zespół przed utratą gola.

65' Handanović obronił strzał głową Izzo.

67' Ranocchia ukarany żółtą kartką.

68' Sanchez i Vidal w miejsce Lautaro oraz Vecino.

69' Gosens próbował wykorzystać błąd Berishy, ale przeniósł piłkę wysoką nad bramką.

74' Berisha obronił mocny strzał Vidala. Tylko rzut rożny dla Interu.

76' Correa zastąpił na boisku Calhanoglu.

76' Rodriguez i Ansaldi zmienili Buongiorno i Singo.

78' Żółta kartka dla Izzo.

81' Żółta kartka dla Dimarco.

82' Sanabria zmienił Belottiego, Ricci zastąpił Lukicia.

84' Gosens ukarany żółtą kartką.

89' Dzeko zmarnował kolejną świetną okazję. Z najbliższej odległości przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale głową.

90' Żółta kartka dla Barelli.

90+2' Pobega głową obok bramki Interu.

90+3' Gol dla Interu!!! Dzeko podał w polu karnym do Sancheza, a ten wreszcie znalazł sposób na bramkarza rywali.