Darmian: Będziemy walczyć do końca

14 marca 2022 | 00:00 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Po końcowym gwizdku arbitra Matteo Darmian udzielił wywiadu przed mikrofonem DAZN. Włoch przyznał, że Torino postawiło Interowi twarde warunki.

- W pierwszej połowie rywale byli od nas nieco lepsi. Cierpieliśmy, przegrywaliśmy walkę o drugie piłki i byliśmy nieprzytomni. Wyszliśmy na drugą połowę, stworzyliśmy sobie wiele okazji i skorzystaliśmy z tego w samej końcówce. Gdyby bramka padła wcześniej, moglibyśmy powalczyć o zwycięstwo. Wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz. Torino jest świetnie przygotowane fizycznie i walczy jeden za drugiego.

- Koncentrujemy się na tym, co przed nami. Po drodze straciliśmy punkty i teraz musimy je odrobić. Czekają nas ważne mecze, które postaramy się wygrać.

- Mamy dobrą okazję, aby odzyskać siły i dobrze przygotować się do meczu z Fiorentiną, który także zapowiada się bardzo ciężko. Następnie czeka nas przerwa w rozgrywkach. Od tego momentu do samego końca musimy wydobyć energię fizyczną i mentalną z samego dna beczki. Będziemy walczyć do samego końca, mamy odpowiednie umiejętności.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich