Chile rozbite przez Brazylię

25 marca 2022 | 03:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

W nocy z czwartku na piątek poznaliśmy kolejnych dwóch uczestników katarskiego Mundialu. Awans ze strefy południowoamerykańskiej zapewniły sobie reprezentacje Ekwadoru i Urugwaju, które tym samym dołączyły do Brazylii i Argentyny.

Nadzieje na załapanie się do najlepszej czwórki mieli Chilijczycy, lecz podopieczni selekcjonera Lasarte zostali zdemolowani przez wspomnianych wcześniej Canarinhos. Brazylijczycy wygrali u siebie aż 4:0.

La Roja nadal mają matematyczne szanse na zajęcie 5. miejsca w kwalifikacjach, które uprawniałoby ich do startu w barażach interkontynentalnych z przedstawicielami Azji, Ameryki Północnej oraz Oceanii. Podobne plany mają jednak również reprezentacje Peru i Kolumbii.

W podstawowej jedenastce gości wybiegł duet Nerazzurrich - Alexis Sanchez i Arturo Vidal. Obaj rozegrali spotkanie w pełnym wymiarze czasowym.

Źródło: inf. własna

Polecane newsy

Komentarze: 2

Matt1

Matt1 25 marca 2022 | 07:14   

To tylko pokazuje ze czas tego pokolenia Chilijczyków przeminal. A Vidal i Sanchez powinni juz rozgladac sie za powrotem na swoj kontynent.

darren

darren 25 marca 2022 | 10:52   

Tylko akurat Sanchez i Vidal to byli najlepsi piłkarze Chile w tych eliminacjach. Problem jest z tym, że nie ma następców.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich