Remis Chorwacji, wygrana Holandii

26 marca 2022 | 23:08 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Chorwacja i Holandia to dwie reprezentacje, które wywalczyły już awans na najbliższy mundial, przez co dziś rozgrywały spotkania towarzyskie. W barwach obu drużyn mogliśmy oglądać graczy Nerazzurrich.

Wicemistrzowie świata mierzyli się ze Słowenią. Prowadzenie objęli w 39. minucie za sprawą Andreja Kramaricia, lecz w doliczonym czasie do wyrównania doprowadził Jaka Bijol. Ivan Perisić wybiegł na murawę w wyjściowym składzie Vratenich, w 72. minucie dostał żółtą kartkę, a chwilę po tym zdarzeniu został zmieniony przez Mislava Orsicia.

Lepszy rezultat osiągnęła Holandia. Oranje pokonali Danię 4:2, a cały mecz rozegrał Denzel Dumfries. Warto odnotować też powrót Christiana Eriksena, dla którego był to pierwszy reprezentacyjny występ od EURO 2020. Były pomocnik Interu pojawił się na boisku w przerwie, a już w 47. minucie strzelił gola na 2:3.