Brozović będzie gotowy, De Vrij może

30 marca 2022 | 10:50 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Trwa wyścig z czasem dla dwójki podstawowych graczy Interu przed niedzielnymi Derby d'Italia. Kibice nerwowo wciskają klawisz F5 w oczekiwaniu na nowe wieści. Te wydają się być umiarkowanie pozytywne, szczególnie w przypadku Marcelo Brozovicia.

Poranne raporty sugerują, iż powrót do pełni zdrowia reprezentanta Chorwacji przebiega w szybszym tempie i jego występ w Turynie nie powinien być zagrożony. Nieco inaczej wygląda sytuacja Stefana de Vrija. Tutaj potrzeba nieco więcej czasu. Holender będzie do dyspozycji Simone Inzaghiego tylko w przypadku odzyskania pełnej sprawności.

Nadal nie wiadomo, co z Matiasem Vecino, który utknął w Chile z powodu tamtejszych przepisów sanitarnych. Nie jest znana dokładny termin jego powrotu do Mediolanu.

Co słuchać w obozie Juventusu? Przeciwko Interowi z pewnością zabraknie kontuzjowanych Chiesy, McKenniego i Kaio Jorge, a także zawieszonego za kartki Pellegriniego. Zakaria i Alex Sandro nadal trenują indywidualne, lecz szczególnie w przypadku Brazylijczyka istnieje duże prawdopodobieństwo na dostępność dla trenera Allegrego. Z zespołem pracuje też Dusan Vlahović.

Źródło: Różne

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00 30 marca 2022 | 11:35   

Bez Brozo możemy nie wychodzić na murawę


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich