Marotta: Inzaghi ma nasze zaufanie

4 kwietnia 2022 | 01:02 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Przed startem meczu z Juventusem Giuseppe Marotta odciął się od plotek łączących Paulo Dybalę z przenosinami do Interu. Dyrektor generalny Interu wyraził również pełne poparcie dla trenera Inzaghiego.

- Jeśli chodzi o Dybalę, to oczywiste, że okoliczności łączą go ze mną, ponieważ spędziliśmy razem kilka sezonów. Nie mogę jednak wpisać się w tę dynamikę zdarzeń. Zdaję sobie sprawę, że zawodnik nie przedłuży umowy z klubem, ale to naprawdę wszystko. W tej chwili formacja ataku odzwierciedla nasze potrzeby. Mamy wypożyczonych kilku młodych graczy, w tym Satriano. Na dzisiaj nie mamy problemów z atakiem. Zdajemy sobie sprawę z sytuacji. Juventus ma też innych graczy z wygasającymi kontraktami, podobnie jak Inter i Milan. Należy wziąć umowę wiele aspektów, ponieważ do końca sezonu pozostało jeszcze osiem spotkań.

- Nasza ścieżka do stycznia była niezwykła, ale nie oddaje naszych obecnych występów. To część gry. Ufamy Inzaghiemu za to, czego dokonał i co jeszcze zrobi. Był krytykowany, ponieważ trenerzy są zawsze pierwszymi ofiarami, gdy brakuje wyników. Oceniamy go jednak pozytywnie i będzie kontynuował swoją pracę. Teraz musimy zrozumieć, skąd ten spadek formy.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 3

Ronaldo

Ronaldo

4 kwietnia 2022 | 20:32

"Na dzisiaj nie mamy problemów z atakiem". Serio?! To gdzie te bramki. Sanchez do końca sezonu w pierwszym składzie powinien wychodzić za to serducho do gry. A strzelać potrafi.

Maciej Pawul

Maciej Pawul

4 kwietnia 2022 | 20:41

Mamy problemy, ale facet odpowiedzialny za transfery nie może przyznać, że zostały podjęte błędne decyzje kadrowe, kto normalny krytykuje pracę, za którą jest częściowo odpowiedzialny (:

inter00

inter00

5 kwietnia 2022 | 11:40

Tak po prawdzie to przez 1 połowę sezonu wszystko chodziło jak należy. Dżeko rzeczywiście coś zespołowi dawał i tylko Correa był zawodem, teraz słaba dyspozycja dotknęła zespół i wszystko się zaczęło walić


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich