Vecino: Nigdy nie zapomnę gola przeciwko Lazio

8 kwietnia 2022 | 20:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

W kontekście sobotniego meczu z Hellas ukazał się wywiad z Matiasem Vecino, w którym pomocnik Interu mówił m.in. o znaczeniu występów w czarno-niebieskich barwach. Urugwajczyk powrócił też wspomnieniami do pamiętnego starcia z Lazio na Stadio Olimpico.

- To jeden z tych meczów, których nigdy nie zapomnę, bo dzięki tej wygranej awansowaliśmy do Ligi Mistrzów. Moja główka zakończyła nasz comeback. Wyjątkowym i niezapomnianym momentem był też debiut w reprezentacji Urugwaju przeciwko Brazylii w 2016 roku. Nie mogę też pominąć mojego zawodowego debiutu. Miałem wówczas niewiele ponad 18 lat.

- Noszenie koszulki Interu to duma i odpowiedzialność. W historii klubu było wielu mistrzów, którzy brałem za swój przykład, od Recoby po Verona. Brujita zawsze był moim idolem. Podobał mi się styl jego gry, jego jakość i osobowość. Moje mocne strony? Poświęcenie, pracowitość.

- Zdobycie scudetto i Superpucharu było marzeniem i zwieńczeniem ścieżki, którą zapoczątkowaliśmy w 2017 roku, poprawiając się z roku na rok. Byliśmy zdeterminowani i zawsze pracowaliśmy, aby zachować konkurencyjność. Ważne jest, aby pozostać przejrzystym zarówno w dobrych, jak i trudnych czasach.

Źródło: Match Day Program

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

8 kwietnia 2022 | 21:37

Dzięki Vecino za wszystko ale już najwyższy czas się pożegnać


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich