Di Marzio: Przyszłość Lautaro jest niepewna

21 kwietnia 2022 | 22:53 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

Włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio poinformował, że strategia transferowa Interu tego lata musi zakładać sprzedaż dużego zawodnika. Poddał również w wątpliwość przyszłość Lautaro Martineza w klubie.

Gianluca Di Marzio odwiedził Sky Sport i wyjaśnił przyczyny, dla których, jego zdaniem, przyszłość Lautaro Martineza w barwach Interu jest mocno niepewna.

- Uważam, że strategia Interu musi zakładać sprzedaż. Będzie to zależeć od rodzaju ofert, które nadejdą i za jakich graczy, to jasne, że jeśli Lautaro będzie nadal strzelał bramki w końcówce sezonu, to będzie najbardziej atrakcyjny.

- Wiemy, że bardzo go lubią w Premier League, gdzie Argentyńczyk nie chce iść, ale również w La Liga, lidze, która może go jak najbardziej zaintrygować. Atletico Madryt myśli, zobaczymy, czy zdecydują się zainwestować w atak. Barcelona, dla przykładu, nie ma potencjału do złożenia oferty, wiele będzie zależeć od dynamiki rynku, od puli dostępnych napastników.

- Jeśli zapytałbyś mnie wprost, czy Lautaro zostanie, to odpowiedziałbym, że nie czuję się pewnie, mówiąc wam, że w przyszłym roku będzie napastnikiem Interu - podsumował swoje rozważania.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00

22 kwietnia 2022 | 08:28

70 mln minimum, jakby zeszli niżej to smiech na sali

SINDBADSZYDERCA

SINDBADSZYDERCA

22 kwietnia 2022 | 19:24

Lautarito nigdzie się nie wybiera.

kandziak

kandziak

22 kwietnia 2022 | 19:28

No hmmmm nie powiem tego :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich