Londyńczycy po Martina Satriano

24 kwietnia 2022 | 17:37 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Dobre występy Martina Satriano na boiskach francuskiej Ligue 1 cieszą dyrektorów Interu nie tylko ze względu na sportowy rozwój młodego napastnika. Osoba Urugwajczyka zaczyna wzbudzać coraz większe zainteresowanie innych klubów, co może mieć swoje znaczenie w kontekście letniego okna transferowego.

Angielski The Mirror poinformował, że perspektywiczny zawodnik znajduje się na liście życzeń Tottenhamu oraz Chelsea. Wcześniej Satriano wymieniany był już w kontekście pozostania we Francji i dołączenia do OM albo Lille. Coraz częściej pojawiają się też koncepcje sugerujące włączenie Martina Satriano i Luciena Agoume do kadry pierwszego zespołu Interu na kolejny sezon.

W rozegranym dzisiaj meczu ligowym Brest wygrało na wyjeździe z Metz 1:0. Urugwajczyk pojawił się na murawie w 62. minucie, zaś Francuz rozegrał całe spotkanie.

Źródło: The Mirror

Polecane newsy

Komentarze: 3

Garon_92

Garon_92 24 kwietnia 2022 | 19:13   

Satriano niech idize na wypożyczenie chyba że nie będzie żadnych transferów do tylko sprzedaże to uzupełnienie kadry ok. Agoume do rotacji z brozo o ile nikogo sensownego nie sprowadzimy. Obaj muszą grać inaczej ich rozwój stanie. Lucjusz gra od deski do deski i zbiera dobre noty musimy zacząć wykorzystywać takich zawodników. Tak samo jak pinamontiego

inter00

inter00 24 kwietnia 2022 | 21:12   

Agoume to piłkarz który śmiało mógłby grać u nas, chociażby jako zmiennik. Jest młody, ma ogromne możliwości i perspektywy i śmiało bym go włączył do składu zwłaszcza że mamy ciężka sytuacje finansową

DonPietro

DonPietro 24 kwietnia 2022 | 21:20   

Ja się nie obrażę jak atak na przyszły sezon, to będzie Lautaro, Correa, Dżeko, Satriano, Pinamonti. Trzech doświadocznych plus młodziak plus Włoch/Intersita, który jak pokazuje w tym sezonie to daje rade strzelać bramki w Serii A. Wyjątek, to zakontraktowanie kogoś kto naprawdę robi różnice.

Agoume, to już mus do włączenia do pierwszego składu.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich