Coraz więcej optymizmu ws. Perisicia

3 maja 2022 | 23:49 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Walczący o nową umowę Ivan Perisić przyjął najlepszą możliwą taktykę w trakcie negocjacji z klubem. Chorwat regularnie potwierdza swoją wysoką dyspozycję w bieżącym sezonie, co z pewnością wzmacnia jego pozycję w rozmowach.

Według doniesień SkySport24 strony są coraz bliżej osiągnięcia porozumienia, a finalizacji powinniśmy spodziewać się już po zakończeniu rozgrywek. Oczywiście piłkarz będzie musiał przystać na redukcję dotychczasowych zarobków, lecz sam również stawia pewne warunki.

Jeśli wierzyć pojawiającym się informacjom Perisić miał poinformować o chęci kontynuowania swojej przygody z Interem, jeśli klub zagwarantuje odpowiednią konkurencyjność i wysokie sportowe ambicje na kolejne sezony. Podobne życzenia mają zapewne również wszyscy sympatycy czarno-niebieskich.

Źródło: SkySport24

Polecane newsy

Komentarze: 4

Turbot

Turbot 4 maja 2022 | 03:50   

Konkurencyjność i sportowe ambicje... Widzę tu delikatny konflikt interesów względem chińskiej "wizji" zarządzania klubem xD

DonPietro

DonPietro 4 maja 2022 | 09:17   

Podstawa mniejsza ale bonusy za wyniki na koniec sezonu byłby dobrą opcją. Bo jak przez dwa kolejne sezony ma tak grać to trudni go za to dobrze nie wynagrodzić. Z drugiej strony ostatnie 4 sezony nie napawają takim optymizmem.

inter00

inter00 4 maja 2022 | 12:07   

Jak ma utrzymać formę to śmiało widzę go na przyszły sezon u nas, zwłaszcza jak zgodzi się na mniejsze zarobki

hawk247

hawk247 4 maja 2022 | 12:59   

Musi się udać, w jego wieku to już nie ma co zmieniać środowiska. Ważne żeby dać mu ile trzeba i koniec


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich