Vidal: Inter to grupa świetnych piłkarzy

5 maja 2022 | 22:54 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

Przed ligowym spotkaniem z Empoli ukazał się program meczowy, w którym opublikowano rozmowę z Arturo Vidalem. Chilijczyk opowiedział o wybranych momentach ze swojej bogatej kariery, zarówno tych z przeszłości, jak i teraźniejszych.

PIŁKA NOŻNA

- Zawsze ganiałem za piłką, bo oznaczała dla mnie pasję, zabawę, gole i życie - to zostało mi do dziś. Boisko to mój wymiar, przez co moja determinacja i pragnienie zwycięstw zawsze są na najwyższym poziomie. Najtrudniejszy przeciwnik? Messi. Najtrudniejszy rywal na treningu? Ribery.

INTER

- To grupa złożona ze świetnych piłkarzy, zjednoczonych zarówno na murawie, jak i poza nią. Chcą dawać z siebie to, co najlepsze i osiągać swoje cele, tak jak to miało miejsce w meczu o Superpuchar Włoch.

CHILE - ARGENTYNA 2015

- 4 lipca 2015 na zawsze zapisał się w historii chilijskiej piłki, gdyż reprezentacja tego kraju po raz pierwszy wygrała Copa America po zwycięstwie z Argentyną. A ja miałem szczęście doświadczyć tego jako jeden z bohaterów. Niezapomniany dzień.

COLO COLO - CORONEL BOLOGNESI 2006

- Mój pierwszy mecz z golem dla Colo Colo. To był 19 września 2006, unikalne emocje.

INTER - JUVENTUS 2021

- W koszulce Interu wygrałem mecz z Juventusem, który odbył się 17 stycznia 2021. Mój gol oraz trafienie Barelli pozwoliły nam sięgnąć po trzy punkty, niezwykle cenne w kontekście walki o scudetto.

 

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich