De Vrij: Teraz świętujemy, ale jest jeszcze liga

12 maja 2022 | 01:38 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna

Stefan de Vrij dołączył do Simone Inzaghiego na pomeczowej konferencji prasowej. Holender cieszył się z prestiżowej wygranej, lecz zarazem zaznaczył, że sezon nie dobiegł jeszcze końca.

- To wspaniałe uczucie wygrać ten puchar. Świetny mecz. Na razie cieszymy się tym zwycięstwem, a potem skupimy się na pozostałych meczach w lidze, które musimy wygrać. Zawsze staram się dać z siebie wszystko i będę chciał, aby tak pozostało.

- Musimy się poprawić i uczyć na błędach. Zwłaszcza przy drugiej bramce. Mieliśmy rzut rożny i straciliśmy gola po kontrataku. Myślę, że miało to związek ze zmęczeniem. To był ciężki mecz, ale mieliśmy odpowiedniego ducha, aby zabrać puchar do domu. Świetny mecz, cieszymy się z wygranej, odpoczywamy i próbujemy wygrać dwa pozostałe spotkania.

- Sygnał dla Milanu? Musimy patrzeć na siebie i nadal wywierać presję wygrywając mecze. Na resztę nie mamy wpływu. Skupiamy się na wygraniu obu gier, mając nadzieję, że Milan przegra przynajmniej jedno spotkanie.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Granit Xhaka

Granit Xhaka 12 maja 2022 | 05:21   

Myślę że na Atalancie i Sassuolo nie zrobią 6 pkt.

Garon_92

Garon_92 12 maja 2022 | 06:35   

Dobrze mówi stefan w meczu z juve grał bardzo dobrze oby tak jeszcze osotnie dwa mecze. Nie ma co patrzyć na Milan musimy robić swoje czyli wygrywać i może los będzie po naszej stronie. Cagliari to będzie bardzo trudny mecz bo oni walczą o życie w seriea. Atalanta zaś o puchary więc Milan też będzie miał ciężko.

inter00

inter00 12 maja 2022 | 08:22   

Bardziej wierzę w Sassuolo

Bartek2301

Bartek2301 12 maja 2022 | 12:20   

Będę wierzył do ostatniego gwizdka.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich