Juventus pyta o Perisicia?

13 maja 2022 | 10:01 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Nie możesz kogoś pokonać? Kup go! Ta zasada dość często sprawdza się w zawodowym sporcie. Z podobnego założenia zdają się wychodzić też działacze Juventusu, którzy podobno zainteresowali się tematem wygasającej umowy Ivana Perisicia.

Zaskakujące wieści serwuje nam dzisiejsze wydanie La Gazzetta dello Sport. Turyńczycy planują latem przeprowadzić małą kadrową rewolucję, a zmiany planowane są m.in. na skrzydłach. W prasie pojawia się wiele ciekawych nazwisk jak Di Maria, Zaniolo czy Ziyech. Najnowsze plotki mówią o zakontraktowaniu reprezentanta Chorwacji.

Jeżeli Perisić nie zdecyduje się na pozostanie w stolicy Lombardii, to jego kroki powędruję jednak najprawdopodobniej w kierunku Anglii lub Niemiec. Zwłaszcza Premier League wydaje się być wyjątkowo kuszącym pomysłem, który zaspokoiłbym zarówno sportowe ambicje zawodnika, jak i jego finansowe wymagania.

33-latek chciałby zarabiać 6 mln euro za sezon. Propozycja Interu to rzekomo 4,5 mln i dwuletnia umowa. Sprawy wydają się tkwić w martwym punkcie, co nie podoba się zawodnikowi, czemu zresztą dał dowód w wywiadzie po meczu z Juventusem. Po wyjazdowym starciu z Cagliari zaplanowano spotkanie z przedstawicielami reprezentanta Chorwacji. Strony postarają się ostatecznie ustalić warunki ewentualnego kontynuowania współpracy. Z jakim skutkiem? Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: La Gazzetta dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 1

DonPietro

DonPietro

13 maja 2022 | 11:10

Z Dybali zrezygnowali, bo chciał 7 mln ale starszemu Iwanowi dadzą 6 mln i to na trzy lata? Wątpię.

Choć Perisic był widziany kiedyś na meczu Mlianu, więc może nie kierować się sentymentami.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich