CAMPIONI 2021

 

Marca: Atletico musi sprzedać kilku piłkarzy

14 maja 2022 | 12:06 Redaktor: Aneta Dorotkiewicz Kategoria:Transfery

W środę pisaliśmy o możliwej transakcji pomiędzy Interem a Atletico Madryt. Miałaby ona dotyczyć wymiany Joaquina Correi na Rodrigo De Paula. O odejściu tego drugiego zaczęły również pisać hiszpańskie media.

To nie był dobry sezon dla De Paula. Były gracz Udinese nie był w stanie utrzymać ciągłości, na którą liczył grając pod okiem Simeone. W poprzednich sezonach Argentyńczyk wielokrotnie był łączony z Interem. Czy to właśnie ten moment, kiedy spekulacje mogą stać się faktem?

Hiszpański dziennik Marca opublikował dziś informację, że mimo kwalifikacji Atletico do Ligi Mistrzów, klub będzie musiał sprzedać niektórych zawodników. Według dziennikarzy, wśród piłkarzy na sprzedaż może być De Paul. Biorąc pod uwagę zainteresowanie Nerazzurrich, Argentyńczyk mógłby szybko znaleźć nowego pracodawcę.

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 5

inter00

inter00 14 maja 2022 | 12:32   

Myślę że po powrocie do Włoch odzyskałby dawny blask

mroczny elf

mroczny elf 14 maja 2022 | 13:00   

On nigdy nie błyszczał :)

DonPietro

DonPietro 14 maja 2022 | 13:54   

Skoro chce grać więcej, to bycie rezerwowym u nas jest raczej średnim rozwiązaniem. Dlatego wątpię, choć chętnie bym go u nas widział.

superofca

superofca 14 maja 2022 | 14:44   

Sorry ale przygoda z Atleti go trochę wyjaśniła, super gość na średniaka, ewentualnie jako joker ale na pewno nie do 1 składu klubu na poziomie Champions League. Lepszy od Correi? Nie wiem.

Garon_92

Garon_92 14 maja 2022 | 14:56   

W seriea robił różnice ale gra Udine była ustawiona ściśle pod niego w klubie gdzieś gra się grupa świetnych graczy znikł. Napewno jest to ciekawe nazwisko pytanie czy skoro chce grać więcej to będzie chciał przejść do klubu w którym będzie tak duża konkurencja o pierwsza 11. Jeśli ma sportowe aspiracje to transfer do Interu to dobry kierunek.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich