Scamacca: Chcę zostać we Włoszech

15 maja 2022 | 17:51 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W meczu otwierającym niedzielę w Serie A Sassuolo wygrało na wyjeździe z Bologną 3:1. Duży udział w sukcesie Neroverdich miał Gianluca Scamacca, który dwukrotnie zapisał się na liście strzelców.

Młody napastnik cały czas jest częstym bohaterem plotek transferowych i łączy się go z takimi klubami jak Arsenal, Bayern, Newcastle, Milan, Juventus i oczywiście Inter. Sam zainteresowany przyznał, że priorytetem jest dla niego jednak pozostanie na Półwyspie Apenińskim:

- Nie posiadam wielkiego doświadczenia, wiec myślałem, że przemawiają za mną wyłącznie statystyki, ale współczesny napastnik musi też grać dla swoich kolegów z drużyny. Gol stanowi dodatkowy bonus, ale przede wszystkim trzeba grać dla zespołu.

- Myślę, że priorytetem jest dla mnie teraz wypromowanie swojej marki we Włoszech. Rynek transferowy jest nieprzewidywalny, lecz kiedy przyjdzie czas decyzji, postaram się podjąć najlepszą. Serie A jest na bardzo wysokim poziomie i moim priorytetem jest kontynuowanie tutaj kariery. Inni będą oceniać, a my zobaczymy, co się wydarzy.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 4

master

master 15 maja 2022 | 20:03   

Za tydzień strzel trzy Milanowi to może zwrócisz na siebie uwagę Kobry.

Kadoxx

Kadoxx 15 maja 2022 | 21:52   

Jak da nam mistrza to go chce, ale jak sasuolo przegra to wolę davieda( z lile)

Garon_92

Garon_92 16 maja 2022 | 09:46   

No ma chłopak potencjał nie można mu tego odmówić ale jest on porównywalny z pinamonti przy czym warunki fizyczne ma trochę lepsze. Na zasadzie wymiany możnaby pójść na to.

inter00

inter00 16 maja 2022 | 10:27   

Byle nie u nas


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich