Bastoni: Czekamy na ostatnią kolejkę

15 maja 2022 | 23:43 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Ogólna

W konfrontacji z Cagliari Alessandro Bastoni pojawił się w wyjściowym składzie Interu po raz pierwszy od kilku tygodni. Po meczu obrońca porozmawiał z DAZN i dał do zrozumienia, że walka o mistrzostwo nadal.

Nie dało się nie myśleć o tym, co będzie w niedzielę na San Siro. Musieliśmy wygrać i to zrobiliśmy, teraz z podniesionym głowami czekamy na ostatnią kolejkę.

- Tak, chcę stać się jednym z filarów drużyny narodowej. Podczas EURO byłem zmiennikiem Bonucciego i Chielliniego, którzy dają drużynie wiele także w aspekcie ludzkim. Czuję się gotowy, aby przez wiele lat grać dla reprezentacji i otworzyć zwycięski cykl.

- Perisić pokazuje wielką klasę nawet na treningu, podczas obiadu spytałem go, co je, bo chciałbym dostać to samo. Były to chleb, indyk i awokado, zabójcza kombinacja. Ivan to wielki profesjonalista, można go brać za przykład, w środę grał 120 minut w Pucharze Włoch, a dziś był jeszcze lepszy.

- Wiele zadecyduje o tym, kto sięgnie po tytuł. Czy dogaduję się z Tonalim? Tak, razem występujemy w kadrze, gramy wspólnie w Call of Duty. Uwielbiam go, ale na boisku jesteśmy rywalami. 

- Nie wiem kto wygra scudetto, i my, i Milan musimy wygrać.

Źródło: fcinternews.it

Polecane newsy

Komentarze: 0


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich