Marotta: Perisić? Chcemy kontynuować współpracę

16 maja 2022 | 03:05 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Zamieszanie wokół nowej umowy dla Ivana Perisicia budzi mnóstwo emocji i komentarzy. Swoje niezadowolenia z powstałej sytuacji publicznie wyraził ostatnio sam zainteresowany. Tymczasem w klubie starają się tonować nastroje.

Przy okazji meczu z Cagliari, w temacie rozmów z reprezentantem Chorwacji ponownie wypowiedział się Giuseppe Marotta. Dyrektor sportowy Interu zapewnił, że wolą klubu jest przedłużenie kontraktu:

- Po zakończeniu sezonu omówimy wszystkie sytuacje, które pozostają nierozwiązane, w tym tę, z całym szacunkiem dla profesjonalizmu tego bardzo utalentowanego gracza. Usiądziemy do stołu i poszukamy najlepszego rozwiązania. Jeśli chodzi o nas, z pewnością chcemy kontynuować współpracę.

W ostatnich dniach pojawiły się sugestie, że Perisić miałby być już po słowie z londyńską Chelsea. Sytuacji gracza bacznie mają przyglądać się też włodarze Juventusu.

Źródło: DAZN

Polecane newsy

Komentarze: 2

Oba

Oba

16 maja 2022 | 10:23

Nasz najlepszy zawodnik w tym sezonie obok Skrinara i za końcówkę sezonu Lautaro. Ale w blokach czeka już Gosens wiec ta strata aż tak bardzo nie powinna zaboleć. Mimo wszystko przedłużenie umowy na warunkach klubu, nie Perisica.

inter00

inter00

16 maja 2022 | 10:33

Dokładnie, jego warunki są niepoważne patrząc na jego wiek i naszą sytuacje finansową. Dać mu propozycje kontraktu i piłka po jego stronie


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich