Ogłoszenie transferu Dybali w ciągu 10 dni

23 maja 2022 | 16:07 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym oknie transferowym przejście Paulo Dybali do Interu stanie się faktem. Zdaniem Corriere della Sera wszystko jest już praktycznie dogadane i w ciągu najbliższych dni ukaże się oficjalny komunikat.

28-latek stał się potencjalnym celem dla Nerazzurrich tuż po tym, gdy ogłosił, że nie przedłuży umowy z Juventusem i będzie go można pozyskać bez kwoty odstępnego. W dodatku za przeprowadzenie operacji miałby być odpowiedzialny Giuseppe Marotta, stary znajomy Argentyńczyka.

W Mediolanie chcą doprowadzić sprawę do korzystnego finału na własnym zasadach, czyli z zachowaniem równowagi finansowej - dyrektorzy już pracują nad finansowym zabezpieczeniem tej transakcji. Pomimo tego, rozmowy z La Joyą i jego otoczeniem idą na tyle sprawnie, że już za 10 dni może pojawić się potwierdzenie tej transakcji.

 

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 3

AK47

AK47 23 maja 2022 | 16:21   

Roboczych czy liczymy z weekendami?

inter00

inter00 23 maja 2022 | 16:31   

Największy problem będzie ze sprzedażą graczy których chcemy się pozbyć. Jeżeli to pójdzie sprawnie i pozbędziemy się wszystkich to bardzo usprawni to sprowadzanie nowych graczy

master

master 23 maja 2022 | 19:26   

Jak będziemy mieć Dybale, Lautaro i Corree na ławce z Dżeko (akcji którykolwiek inny bramkostrzelny napastnik za niego) to już będzie gigantyczny skok jakości z przodu. Do tego kogoś do środka za Brozo na podmianę oraz trzeciego kreatywnego do rotacji z Calha i Barella (De Paul). Jak to się uda i przyjdzie Onana (daj Boże żeby był chociaż na poziomie obecnego Handy) i powinno być świetnie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich