Inter zdecydowany na Bremera

26 maja 2022 | 12:24 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

W Mediolanie już jakiś czas temu precyzyjnie określili swoje preferencje wobec Bremera. Inter chciałby pozyskać defensora Torino, zaś ten również bardzo przychylnie ocenia możliwość dołączenia do zespołu Simone Inzaghiego. Teraz pozostaje jeszcze dogadać się z prezydentem Urbano Cairo.

Zadania wymagające, lecz absolutnie wykonalne, o czym pisze dzisiejsze wydanie Corriere dello Sport. W Turynie wszyscy są już pogodzeni z utratą Brazylijczyka, więc teraz priorytetem pozostaje zarobienie na jego odejściu możliwie największej sumy. Inter nie zamierza uczestniczyć jednak w rynkowej aukcji i zamierza wykorzystać sprzyjające okoliczności oraz wolę samego gracza.

W momencie podpisywania nowej umowy z Torino Bremer otrzymał zapewnienie, że klub nie będzie czynił mu problemów, gdy ten w przyszłości zapragnie zmienić barwy. Dodatkowo w dokumencie zawarta jest klauzula zwalniająca defensora za kwotą 15 mln euro, lecz wejdzie w życie dopiero zimą. Jeden z pomysłów Giuseppe Marotty było włączenie do transakcji Andrei Pinamontiego, lecz Byki nie zgadzają się z wyceną napastnika na poziomie 20 mln euro.

Zanim Gleison Bremer zawita do Appiano Gentile w Mediolanie muszą zwolnić dla niego miejsce, a przede wszystkim zarobić na jego przyjście. Temat odejścia jednego z kluczowych graczy jest szeroko komentowany we włoskich mediach, a najpoważniejszym kandydatem do opuszczenia Interu pozostaje Alessandro Bastoni.

Źródło: Corriere dello Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

inter00

inter00 26 maja 2022 | 14:44   

W idealnym świecie wzięlibyśmy Bremera i byłby 1 graczem do wejścia w obronie, do niego Dimarco i D’Ambriosio i ławka wyglada bardzo rozsądnie. Szkoda że to tylko marzenia

Surek

Surek 26 maja 2022 | 15:12   

W tej chwili to bym jego do podstawowego składu wrzucił, a De Vrij na ławkę

Garon_92

Garon_92 27 maja 2022 | 18:06   

A ciekawe na ile wycenia Torino 23 letniego napastnika który dla beniaminka strzela 13 goli i jest Włochem hm? Poświęciłbym de vrija a y pozyskać Brazylijczyka. Na zmiennika podstawowej 3 można ściągnąć romagniolliego lub zagadou obu kończą się kontrakty.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich