Arsenal i Tottenham kuszą Dybalę

5 czerwca 2022 | 11:31 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

Arsenal i Tottenham Hotspur będą rywalizować z Interem o podpis Paulo Dybali. Argentyńczyk jest jednak wciąż chętny do pozostania w Serie A.

Według brytyjskiego serwisu informacyjnego Daily Express, obie drużyny z północnego Londynu są zainteresowane podpisaniem Argentyńczyka, chociaż on sam nadal wolałby pozostać we Włoszech. Inter nadal jest faworytem do uzyskania podpisu Argentyńczyka, a przedstawiciele Nerazzurrich już od dawna są w kontakcie z zawodnikiem.

Zarówno Kanonierzy, jak i Lilywhites kontynuują swoje przygotowania do następnego sezonu i zidentyfikowali Dybalę jako znaczącą szansę na wolny transfer. Obie londyńskie drużyny mogą w każdej chwili przyspieszyć i spróbować przekonać 28-latka do przejścia do angielskiej Premier League, zwłaszcza w przypadku, gdyby Nerazzurri nadal zwlekali z zawarciem umowy.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 1

inter00

inter00

5 czerwca 2022 | 13:12

Dybala sam mówił że chce zostać we Włoszech, Lukaku sieje zament a jego transfer jest praktycznie niemożliwy do skutku więc zamknijmy temat transferu Belga, sam wybrał swój los, a my skupmy się na Argentyńczyku


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich