Bremer czeka na Inter

6 czerwca 2022 | 01:43 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Za Gleisonem Bremerem świetny sezon, którego ukoronowaniem była nagroda dla najlepszego defensora ligi. Zgodnie z przewidywaniami nazwisko Brazylijczyka wzbudza spore zainteresowanie na rynku transferowym. Ten wydaje się mieć jednak jasno sprecyzowane oczekiwania.

Już kilka miesięcy temu pojawiły się doniesienia o niepisanej umowie zawodnika z Giuseppe Marottą. Strony miały ustalić wstępne warunki umowy defensora, a ten zobowiązał się do odrzucania innych ofert na rzecz Nerazzurrich.

Czas mija, a Bremer przymierzany jest do wielu klubów z Włoch i zza granicy, lecz wygląda na to, że mamy do czynienia wyłącznie z medialnymi spekulacjami. Jak donosi portal FCInterNews.it 25-latek zamierza dotrzymać danego słowa i cierpliwie czeka na podjęcie zdecydowanych kroków przez klub ze stolicy Lombardii. 

Inter dość opieszale zabiera się jednak do trudnych rozmów z prezydentem Urbano Cairo. Przy Viale della Liberazione koncentrują się obecnie na kilka bardziej palących problemach, lecz temat transferu Brazylijczyka wydaje się być nadal aktualny. Wiele zależeć może, chociażby od rozwiązania sytuacji z Alessandro Bastonim. Oby tylko nie przegapić właściwego momentu.

Źródło: FCInterNews.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Garon_92

Garon_92 6 czerwca 2022 | 07:04   

Oby ci wszyscy gracze o których się pisze nie byli kosztem bastoniego. Mam nadzieję że uda się sprzedać de vrija i e to miejsce ściągnąć Brazylijczyka

inter00

inter00 6 czerwca 2022 | 09:16   

Z defensywy to do odstrzału byłby tylko De Vrij, w przypadku reszty do odstrzału są właściciele

superofca

superofca 6 czerwca 2022 | 11:34   

To sobie Bremer poczeka.

Lambert

Lambert 6 czerwca 2022 | 21:52   

"heheh, no to sobie poczeka"


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich