Bastoni: Mam kontrakt, jestem spokojny

7 czerwca 2022 | 23:17 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Nie bez problemów, lecz zwycięsko zakończył się kolejny mecz reprezentacji Włoch w rozgrywkach Ligi Narodów z drużyną Węgier. Kolejny raz pełne 90 minut zapisał na swoim koncie Alessnadro Bastoni. Po końcowym gwizdku defensor rozmawiał z reporterem Rai Sport.

- Wszystkie mecze są trudne. Widzieliśmy, że trzy dni temu rywale pokonali Anglików. To była ciężka przeprawa, ale byliśmy dobrzy i skoncentrowani. W każdym spotkanie trzeba być gotowym na cierpienie. Mogliśmy zdobyć trzecią i czwartą bramkę, ale koniec końców, najważniejsze było zwycięstwo.

- Mam już 23 lata. Zgromadziłem już też nieco doświadczenia w barwach Interu. Staram się być jak najbardziej pomocny. Dziele się swoją wiedzą z debiutantami.

Tematem, który z pewnością najbardziej interesował kibiców i dziennikarzy była jednak klubowa przyszłość zawodnika Nerazzurrich. Bastoni starał się odciąć od medialnych spekulacji na swój temat:

- Mam 2-letni kontrakt z Interem, jestem bardzo spokojny. Klub niczego mi nie komunikował, więc zakończę zgrupowanie reprezentacji, a następnie udam się na wakacje i powrócę do treningów z Interem w Appiano.

Źródło: Rai Sport

Polecane newsy

Komentarze: 3

Matt1

Matt1 8 czerwca 2022 | 08:10   

Basto, Barella, Brozo i Skriniar powinni byc nietykalni. To kregoslup druzyny.

inter00

inter00 8 czerwca 2022 | 09:50   

Dokładnie @Matt1

el_loco

el_loco 8 czerwca 2022 | 14:11   

Czas najwyższy przedłużyć umowę gościu :)


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich