Barella z golem, wygrane Bośni i Turcji

7 czerwca 2022 | 23:28 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Ogólna1 min. czytania

Po dotkliwej porażce z Argentyną i cennym remisie z Niemcami wreszcie przyszedł czas na wygraną reprezentacji Italii. W kolejnym meczu Ligi Narodów podopieczni selekcjonera Manciniego pokonali Węgrów 2:1.

W zwycięstwie Squadra Azzurra sporą rolę odegrali zawodnicy Interu. Wynik spotkania efektownym uderzeniem otworzył Nicolo Barella, który przebywał na murawie do 84. minuty. Mecz w pełnym wymiarze czasowym na środku obrony rozegrał Alessandro Bastoni, a Federico Dimarco zameldował się na boisku w 75. minucie.

Powody do radości mieli też inni Nerazzurri. Bośnia i Hercegowina wygrała u siebie z Rumunią 1:0, zaś Turcja rozgromiła na wyjeździe Litwę 6:0. Edin Dzeko i Hakan Calhanoglu rozpoczęli swoje rywalizacje w wyjściowych składach, lecz obaj zostali zmienieni w przerwie.