Chelsea gotowa do rozmów ws. Lukaku

8 czerwca 2022 | 00:08 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery

Jak wiadomo, zawsze warto rozmawiać. Z tego założenia wychodzi nie tylko Jan Pospieszalski, ale również działacze londyńskiej Chelsea. Najnowsze doniesienia płynące do nas z Wysp Brytyjskich sugerują, iż The Blues wyrazili chęć, aby zasiąść do negocjacji z Interem w sprawie ewentualnego wypożyczenia Romelu Lukaku.

Ogromna presja ze strony zawodnika i jego otoczenia, a także brak realnych przesłanek na kontynuowanie współpracy z napastnikiem skłoniły Anglików do pochylenia się nad propozycją Nerazzurrich. Przestrzegamy, że jest jednak zdecydowanie zbyt wcześnie, aby otwierać szampany i przygotowywać się na powrót Big Roma.

Chelsea zgodzi się oddać zawodnika do Włoch na zasadzie wypożyczenia, lecz zamierza możliwie najwięcej zarobić na tej operacji. Pojawiają się nawet informacje o kwocie sięgającej 25 mln euro. Między bajki można zatem włożyć optymistyczne scenariusze o bezgotówkowej transakcji.

Furtka do dalszych rozmów została uchylona, a teraz piłka znajduje się po stronie Interu. Włosi muszą pokazać, ile są w stanie zainwestować w ponowne zakontraktowanie reprezentanta Belgii.

Źródło: Sky Sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 4

banikowy

banikowy 8 czerwca 2022 | 00:17   

Myślę że nawet jak go wypożyczymy to nie stać nas będzie żeby go za rok wykupić.
Musimy go sobie odpuścić i ewentualnie w przyszłym roku ściągnąć za 40-50mln.

Maciej Pawul

Maciej Pawul 8 czerwca 2022 | 07:18   

Włosi nic nie muszą, mogą, jak będzie dobra cena. (edycja 2022.06.08 07:18 / Maciej Pawul)

Matt1

Matt1 8 czerwca 2022 | 08:05   

Co to dla Lukaku 25 mln, przy jego zarobkach. Skoro tak kocha i chce wrocic to niech wykupi swoje wypozyczenie, wtedy uroslby w oczach kazdego kibica. Problemem bedzie oczywiscie zapis co ma sie wydarzyc po zakonczeniu tegoz wypozyczenia, bo nas nie stac by kupic goscia za 70 baniek.

inter00

inter00 8 czerwca 2022 | 09:56   

Sam chciał odejść to niech nie próbuje wymuszać transferu do Interu za wszelką cenę znając sytuacje finansową Interu. Chelsea to nie głąby i nie oddadzą go za worek piłek a dopinając Lukaku możemy zablokować Dybale i inne transfery


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich