Pierwsze kontakty ws. Milenkovicia

9 czerwca 2022 | 23:46 Redaktor: Błażej Małolepszy Kategoria:Transfery1 min. czytania

Inter bierze na cel Nikolę Milenkovicia z Fiorentiny. Zdaniem włoskim źródeł doszło już nawet do pierwszych kontaktów z otoczeniem zawodnika.

Co ciekawe, kandydatura reprezentanta Serbii nie jest rozważana w kontekście alternatywy na wypadek niepowodzenia transferu Gleisona Bremera. Nerazzurri chcieliby sprowadzić obu graczy, chociaż zadanie wydaje się wymagające. 24-latek wyceniany jest na 20 mln euro, a jego kontrakt we Florencji wygasa w czerwcu 2023 roku. Milenković zalicza się do wyróżniających piłkarzy na swojej pozycji i co jakiś czas, pojawiają się głosy, że mógłby zmienić barwy klubowe. 

Tymczasem z walki o Bremera nie rezygnuje PSG. Co prawda, Brazylijczyk jest już po słowie z Interem, a zdaniem niektórych mediów sprawa jest nawet przesądzona, ale kiedy do gry wchodzą poważne pieniądze, to często zaczyna brakować miejsca na sentymenty.

Źródło: Sky sport Italia

Polecane newsy

Komentarze: 3

el_loco

el_loco

10 czerwca 2022 | 02:41

A może zabezpieczamy się na wypadek sprzedaży dwóch z naszych podstawowych obrońców? Oby to była kwestia głębi składu albo zabezpieczenie się na wypadek niewypału z Bremerem. Ewentualnie zwykła plotka bądź zmiękczenie władz Torino.

Garon_92

Garon_92

10 czerwca 2022 | 06:56

Fajny gracz ale skąd my weźmiemy hajs na wszystkich? Coś czuję że poleci jakaś gruba sprzedaż. Skriniar bye bye?

Adriano19f

Adriano19f

11 czerwca 2022 | 18:22

Skośno oki może wyciągnąć go za darmo za rok


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich