Ilu zawodników może kosztować Nikola Milenkovic?

19 czerwca 2022 | 10:40 Redaktor: Maciej Pawul Kategoria:Transfery1 min. czytania

Skrzydłowy Interu, Valentino Lazaro, wrócił do klubu po wypożyczeniu do Benfiki. Według doniesień włoskich mediów, nie zabawi zbyt długo w Stolicy Mody, ponieważ jego karta może zostać częścią opłaty za Nikolę Milenkovicia.

Jak poinformował Sportal.it, austriacki skrzydłowy wrócił do Mediolanu po tym, jak ustalono, że nie będzie kontynuował swojej przygody w Benfice. Pobyt w Portugalii obfitował we wzloty i upadki pomocnika. Obecnie nie ma dla niego miejsca w planach Simone Inzaghiego na przyszły sezon. Jest jednak kilka zainteresowanych nim klubów. Potencjalnym pracodawcą jest Fiorentina, która może skorzystać z zainteresowania Interu Nikolą Milenkoviciem i uzyskać korzystne warunki transferu.

W kontekście transakcji dotyczącej Milenkovicia wymienia się również ewentualny udział Andrei Pinamontiego i Stefano Sensiego, którzy mieliby pomóc obniżyć opłatę za kartę defensora. Włoskie media potwierdziły, że agent zawodnika pozostaje w kontakcie z włodarzami Nerazzurrich. Fiorentina ma oczekiwać za kartę swojego defensora równowartości przynajmniej 15 mln euro, ze względu na kończący się za rok kontrakt.

Źródło: sempreinter.com

Polecane newsy

Komentarze: 3

Garon_92

Garon_92

19 czerwca 2022 | 11:20

15 mln. Dajemy lazaro i sensiego i chyba to wystarczy. Sorry ale sam pinamonti wart jest koło 20.

inter00

inter00

19 czerwca 2022 | 11:31

No jakby udało się go wymienić na Lazaro i Sensiego to byłby to bardzo dobry ruch zwłaszcza że ta 2 jest nam totalnie zbędna a w obronie przydałaby się jakaś rotacja

vlodek2532

vlodek2532

19 czerwca 2022 | 13:10

Trzeba chłopa wyciągnąć z tej Violi bo nie ma Żaby.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

  zobacz wszystkich