W przyszłym tygodniu spotkanie ws. Bremera

22 czerwca 2022 | 16:53 Redaktor: Hubert Rybkowski Kategoria:Transfery

Po dopięciu transferów Romelu Lukaku oraz Henrikha Mkhitaryana Inter chce teraz wzmocnić defensywę. Jak donosi Tuttosport, w przyszłym tygodniu ma się odbyć spotkanie przedstawicieli Nerazzurrich z działaczami Torino, a tematem rozmów będzie oczywiście kupno Bremera.

Mediolańczycy są już dogadani z piłkarzem, lecz nadal nie osiągnęli porozumienia z jego pracodawcą. Jednak Marotta i spółka nie odczuwają niepokoju, a to za sprawą dwóch klauzul w kontrakcie Brazylijczyka. Pierwsza z nich opiewa na 25 mln euro i może zostać aktywowana już tego lata, druga natomiast wynosi 15 mln euro i wejdzie w życie w styczniu 2023 roku.

Prezes Granaty Urbano Cairo cały czas liczy na to, że uda mu się doprowadzić do rynkowej licytacji. Swoje nadzieje opiera na Tottenhamie, który nie zrezygnował ze starań o 25-letniego obrońcę i spokojnie mógłby zapłacić za niego 30 mln euro. Na tę chwilę Bremerowi bliżej jest do Interu, z którym ma już słowne porozumienie, lecz więcej wyjaśni się po spotkaniu z działaczami Byków.   

Źródło: fcinter1908.it

Polecane newsy

Komentarze: 4

Garon_92

Garon_92 22 czerwca 2022 | 18:33   

Działać działac skriniar już praktycznie w PSG więc trzeba dopiąć transfer bremera i wypchnąć szrot

inter00

inter00 22 czerwca 2022 | 19:41   

Jak Skriniar odejdzie to w jego miejsce musowo Bremer i jeszcze jakiś obrońca powinien przyjść

vlodek2532

vlodek2532 22 czerwca 2022 | 21:53   

inter00 Marotta już mówił, ze jest przygotowany na taki scenariusz i już kontaktował się z Milenkoviciem.

Ogółem Cairo pewnie się zdziwi jak Bremer (który stara się o włoskie obywatelstwo btw więc wyprowadzka z Włoch to strzał w stopę), wzorem Lukaku będzie odrzucał kolejne oferty z klubów nawet ich nie sprawdzając. Nie oszukujmy się jako piłkarz Torino nie pójdzie do merdów (o czym jasno powiedział jego agent już w zimę), Milanówek to nie miejsce dla niego a przechodząc do Napoli skarze się na wieczny przegryw. Dodatkowo Inter gra w defensywie systemem, który jest mu dobrze znany i będzie tu miał solidnych partnerów.

Matt1

Matt1 23 czerwca 2022 | 07:25   

widzę, że już wszyscy żegnają Skriniara. Ja mam nadzieję, że jednak zostanie.


Reklama

Reklama

Piłkarze urodzeni dziś

Tego dnia nikt nie obchodzi urodzin

  zobacz wszystkich